![]() |
|
|
#1 |
|
Volwaardig Lid
Lid sinds: mrt 2005
Nationaliteit:
Berichten: 86
|
De heuvels van Trutnov
Het is acht uur ’s morgens
Begin 2005 Hotel Adam Vanuit mijn kamer kijk ik uit op de beboste heuvels De avond ervoor wat teveel bacootjes gehad, dubbele Bacardi Waarom is dat verrekte spul ook zo goedkoop hier ’t Was gisteravond net even tè gezellig Over een paar uurtjes een gesprek dat wel eens wat moeilijk kan worden Het lijkt me een goed idee om mijn hersens wat op te frissen Niets zo goed als een wandeling na een stevig ontbijt Het stevig ontbijt gaat niet door Mijn tong voelt als een stuk leer Mijn smaakpapillen laten het afweten Geteisterd door nicotine en alcohol Één broodje, een blauw gekookt eitje en een glas vruchtensap blijken het maximum Twee APC’tjes, wandelschoenen aantrekken Ik haast me langs de receptie naar buiten Zijn mijn ogen rood….? Steek de straat over en volg de bewegwijzering naar boven Het zijn dan wel geen “èchte” bergen maar steil genoeg om me buiten adem te brengen Ik temper mijn tred en besteed wat meer aandacht aan de omgeving Smalle paadjes, hier en daar houten leuningen Stenen monumenten met namen, jaartallen Een bunker Heroïsche afbeeldingen, soldaten gewikkeld in een gevecht Een toren met nog meer namen en jaartallen Ik kan de teksten niet lezen maar begrijp dat er zich hier een veldslag heeft afgespeeld De wandeling voert, iets te snel naar mijn zin, weer naar beneden Ik krijg een mooi uitzicht op het centrum van Trutnov Neem plaats op een wat vochtig bankje Steek mijn eerste nicotinepil aan Twee trekjes en hij gaat in de prullenbak naast me Ik steun mijn hoofd in mijn handen Bereid me voor op het gesprek De wandeling heeft me wat triest gemaakt Oorlogen werken altijd op mijn gemoed Het onnodige, zinloze verlies van zovele jonge levens Gesmoord voor de wasdom Ik overweeg nog een sigaret aan te steken Zie dat de vorige nog ligt na te smeulen in de prullenbak Sta op, recht mijn rug en begin de afdaling Ik zal ‘m… |
|
|
|
|
|
#2 |
|
Super Lid
Lid sinds: aug 2003
Nationaliteit:
Berichten: 1128
|
Alleen, deinsden de mensen met wie je het gesprek had terug? Vanwege de walm, hihi. |
|
|
|
|
|
#3 |
|
Forum Freak
|
Hoe is het toch mogelijk dat jij zo kunt schrijven dat ik voel wat jij voelt en dat ik proef wat jij beschrijft....Ik vind het knap.
__________________
Het komt allemaal goed
|
|
|
|
|
|
#4 | |
|
Legende
|
Citaat:
![]() ![]()
__________________
zomerimpressies (klik voor bekijken) |
|
|
|
|
|
|
#5 |
|
Volwaardig Lid
Lid sinds: mrt 2005
Nationaliteit:
Berichten: 86
|
Dank je Freddy
Dit maakt het verhaal af...
|
|
|
|
|
|
#6 |
|
Pivonist
|
Schitterend geschreven en door onze Freddy gecompleteerd, ook ik ken dat gevoel, alleen de houten kop blijft mij bespaart.
__________________
Na zdravi Dus de fles of het glas aan de getuite lippen
|
|
|
|
|
|
#8 |
|
Forum Freak
|
Het is weer een prachtverhaal JP en de foto's maken het zeker af!!
|
|
|
|