![]() |
|
|
#32 |
|
VIP Lid
|
Onze hond, zelfde ras, ligt er dus ook altijd zo bij!
|
|
|
|
|
|
#33 |
|
Actief Lid
|
Wij vertrekken altijd zo rond een uur of 4 's ochtends. Zonder hond (gelukkig hebben we die niet) maar met onze dochter van zes. Via Nieuweschans, Bremen, Hanover en Dresden. Waar we dan de grens over gaan is afhankelijk van onze stemming. Qua reistijd maakt het niet zoveel uit. Vaak gaan we bij Zawidow de grens over. Onze dochter wil altijd graag z.s.m. op de plaats van bestemming zijn. Dus we stoppen alleen om te tanken. Zo rond een uur of 1 's middags komen we aan in Bozkov. Nog volop tijd om even te genieten van de dag onder het genot van het lekkerste eerste pivootje.
De terugreis gaat eigenlijk hetzelfde. 4 uur vertrek, 1 uur aankomst thuis. |
|
|
|
|
|
#34 |
|
Lid
|
Wij vertrekken rond 6-7 uur uit Arnhem naar Zevenaar, waar we verzamelen met de andere wintersporters. Met 4-5 auto's rijden we dan via het Ruhrgebied, Paderborn, Kassel, Ijzeren gordijn (altijd vaste prik, tussendoor steken van Kassel naar Eisenach), Erfurt, Zwikau, Schneeberg, Aue, Rittersgrün en dan de grens over bij Oberwiesenthal naar Bozi Dar, waar de lucht altijd betrekt en het dorp spookachtig herrijst in de mist.
Eindelijk! We zijn er ![]() |
|
|
|
|
|
#35 |
|
Actief Lid
|
Wij vertrekken meestal om 5.00 uur. In DE tanken, de hond uitlaten en een heerlijk ontbijt wat altijd bestaat uit gebakken eieren met ham en brood.
Dan verder tot de verplicht stop voor de auto, omdat de tank leeg is. Bakje koffie of iets anders. Hond uitlaten laten rennen. Hoe lang de reis duurt, ligt aan de drukte onderweg en of we zelf nog behoefte hebben aan een extra stop. Gemiddeld 10-12 uur reistijd, maar altijd op een ontspannen manier. De vakantie begint voor ons al als we in de auto stappen. Niets geen gehaast, gewoon lekker doorrijden als het kan. Zondag rijden heeft bij ons de voorkeur omdat er dan in DE geen normaal vrachtverkeer mag rijden. Scheelt veel op onthoud. Helaas lukt de zondag bij ons vaak niet. |
|
|
|