Registreren
Voorpagina - Forums - Fotogalerij - FAQ - Vakantiehuizen
Agenda Ledenlijst FAQ Zoeken Berichten van vandaag Alle berichten als gelezen markeren

Terug   het Tsjechisch Forum - Toerisme - Attracties & Bezienswaardigheden
Prestice - Klatovy - Vacovy (Zuid Bohemen)

Prestice - Klatovy - Vacovy (Zuid Bohemen)

Antwoord
 
Onderwerp-opties In onderwerp zoeken Weergave
Oud 07-07-03, 03:49   #1
Nieuw Lid
 
Lid sinds: jul 2003
Berichten: 1
Prestice - Klatovy - Vacovy (Zuid Bohemen)

Wie kan wat meer vertellen over Klatovy, op het gebied van uitgaan, restaurantjes, zwem /- speelplaatsen voor kinderen etc..
rjvs is offline   Bericht citeren in antwoord
Oud 28-07-04, 15:43   #2
Actief Lid
 
Lid sinds: jun 2004
Nationaliteit:
Woonplaats: West Vlaanderen
Berichten: 193
Re: Klatovy

www.klatovy.cz
Het is wel in het Tsjechisch maar je kan er ook informatie vinden in het Engels en Duits.
Janina is offline   Bericht citeren in antwoord
Oud 28-07-04, 23:20   #3
Lid
 
Lid sinds: jun 2004
Woonplaats: Pernis
Berichten: 40
Re: Klatovy

Ja, daar ben ik geweest een paar weken geleden. Ik zat daar vlak bij in een huis. In het centrum heb je een groot plein, met winkeltjes en een kerk. Aan de zijkant van die kerk kan je naar binnen (kleine entree) dan ga je naar de katakomben, wij wisten even niet meer wat dat was, maar eenmaal beneden wisten we het weer, daar lagen allemaal vermummiede lijken, nog met originele kleren van een paar honderd jaar, zelfs nog met de riempjes om hun arm van het aderlaten, heel bizar, moet je een keer gezien hebben.
Mijn vrouw stond trouwens na 3 minuten weer buiten. Maar op dat plein heb je, als je met je rug tegen de kerk zou staan, rechts een soort VVV zitten, daar kan je allerlei folders halen. Voor de rest zijn er aardig wat winkeltjes, en een nieuwe Kaufmarkt.
Jantttje is offline   Bericht citeren in antwoord
Oud 30-07-04, 10:29   #4
Nieuw Lid
 
Lid sinds: jul 2004
Berichten: 1
Re: Klatovy

Ahoj,

Ik ga 3 maal per jaar naar het dorpje Rabi en ik kom altijd in Klatovy ff shoppen bij de Bata en lekker eten. ( klatau snitzel ) parkeren doen wij altijd vlakbij een hotel daar staat een man die je een plekje aanwijst en waaraan je moet betalen ( begin niet over sport en vooral niet over handbal ) Is een goede man.
Kwa stappen weet ik het niet ik ga meestal met de jongens ( vrienden ) naar buurtdisco's. Je kan het beter vragen aan de vvv. Verder zit er voorbij de kerk ook een apothekers museum.

Veel plezier.

Zdenka
Zdenka is offline   Bericht citeren in antwoord
Oud 02-08-04, 19:42   #5
Lid
 
Lid sinds: jan 2004
Nationaliteit:
Woonplaats: Gouda
Berichten: 26
Re: Klatovy

Hahaha afgelopen 2 weken daar bij die man een paar keer geparkeerd en hoe vaker je kom hoe goedkoper... alltans bij ons wel onze mannen (waren met 2 gezinnen) begonnen juist wel over handbal...
Die man verstaat ook goed nederlands heeft namelijk hier in Haarlem prof. handbal gespeeld voor een langere tijd.
biancamee is offline   Bericht citeren in antwoord
Oud 06-04-05, 20:16   #6
Volwaardig Lid
 
Lid sinds: apr 2005
Woonplaats: amsterdam
Berichten: 60
Re: Klatovy

Vlakbij Klatovy ligt inderdaad Raby , met een grote burcht waar vaak een vogelshow gegeven wordt en in de zomer van die middeleeuwse feesten, erg leuk voor de kinderen en Klatovy niet vergeten met de catacomben onder de kerk, als je van griezelen houdt!!
mariella is offline   Bericht citeren in antwoord
Oud 18-01-06, 12:17   #7
Actief Lid
 
Yvonne Roelofsen's avatar
 
Lid sinds: jan 2006
Nationaliteit:
Woonplaats: wassenaar
Berichten: 317
klatovy

zijn er verder nog leuke restaurants in klatovy?
of nog andere leuke tips?
Yvonne Roelofsen is offline   Bericht citeren in antwoord
Oud 18-01-06, 17:10   #8
Super Lid
 
Tabe's avatar
 
Lid sinds: sep 2005 Forum donateur
Nationaliteit:
Woonplaats: Almere
Berichten: 1274
Citaat:
mariella schreef:
Vlakbij Klatovy ligt inderdaad Raby , met een grote burcht waar vaak een vogelshow gegeven wordt!
Marielle. Van de vogelshow heb ik wel een aantal foto's. Ik wil wel een aantal op deze site plaatsen, tenzij er tegenstanders zijn die het niet zo leuk vinden dat deze vogels voor een dergelijk gebeuren worden gebruikt. Ik zie ze ook liever vrij in de lucht. Overigens is het een mooie show, waar de kinderen echt bij betrokken worden. De man die de show verzorgt heeft in korte tijd Duits geleerd en spreekt ook wat Nederlands, vanwege de vele Nederlandse bezoekers. Ook de Burcht Rabi is absoluut een bezoekje waard.

In Klatvy is een disco waar mijn zoon toen 18/19 jaar regelmatig kwam. Heeft hier meerdere Tsjechische vrienen en vriendinnen aan over gehouden. Restaurants zijn er genoeg. Een aanrader is het Italiaanse restaurant Martinez, waar de kok ter plekke de piza maakt. Is overigens niet het Italiaanse restaurant op het marktplein maar dit "kleine"restauran bevindt zich aan de weg vanaf de marktplaats naar "Kaufland". ook IJssalon PEPINO achter de zwarte toren op de marktplaats is aan te raden. Lekker ijs voor een redelijke prijs. Klatovy heeft ook een zwembad, maar dat blinkt niet uit in moderniteit. Zoiets als bij ons in de jaren 60.
Wil je meer weten van de omgeving Klatovy kom dan omstreeks 19.30 op de chat.
Tabe
Tabe is offline   Bericht citeren in antwoord
Oud 01-06-06, 17:56   #9
Lid
 
Lid sinds: nov 2005
Woonplaats: Herne
Berichten: 32
Bezienswaardigheden rond Prestice en Klatovy?

We willen eind juni met een groepje jongeren enkele dagen verblijven rond Plzen en het Lipnomeer. Kent iemand nog enkele bezienswaardigheden rond Prestice en Klatovy?
Lukas is offline   Bericht citeren in antwoord
Oud 16-09-06, 23:08   #10
Legende
 
Freddy2005's avatar
 
Lid sinds: feb 2005 Forum donateur
Nationaliteit:
Woonplaats: Brugge / België
Berichten: 6123
Petitie tegen roofvogeldemonstraties

Vogelbescherming Vlaanderen en het Natuurhulpcentrum van Opglabbeek zijn een petitie gestart tegen roofvogeldemonstraties.

De organisaties zijn bezorgd voor het welzijn van de dieren tijdens dergelijke evenementen. "We maken ons zorgen over het toenemend aantal demonstraties", zegt Sil Janssen van het Natuurhulpcentrim in Opglabbeek. "Her en der duiken zogenaamde valkeniers op tijdens evenementen, festivals of markten. De vogels zijn altijd rijkelijk voorzien van riemen, touwen of kettingen. De roofvogels worden uitgehongerd, zodat ze tijdens de show toch maar zeker naar de handschoen met het eendagskuiken vliegen. Uilen worden tijdens klaarlichte dag in de volle zon tentoongesteld".

De verenigingen hebben het er ook moeilijk mee dat roofvogeljongen uit de natuur worden geroofd en tam gemaakt. Dagelijks krijgt het Natuurhulpcentrum telefoontjes van valkeniers, van wie de vogels ontsnapt zijn. Jaarlijks gaat het om tientallen roofvogels en uilen.

"Blijkbaar hebben de vogels het toch niet zo goed bij hun baasje. We hopen dat de overheid snel maatregelen treft tegen de drang van mensen om roofvogels te houden. We doen een oproep om dierenleed te besparen en om niet meer deel te nemen aan evenementen waar roofvogelshows worden opgevoerd", aldus Sil.

gva.be



Hier mogen ze in Tsjechië ook wel iets aan doen, her en der worden ook van deze shows gehouden en de vogels zien er inderdaad niet altijd even goed uit.
_____________________________________________________
zomerimpressies (klik voor bekijken)
Freddy2005 is online now   Bericht citeren in antwoord
Antwoord


Onderwerp-opties In onderwerp zoeken
In onderwerp zoeken:

Geavanceerd zoeken
Weergave

Forumnavigatie


Nederlands Cesky English Deutch

© 2007 Tsjechie.net - Forum: vbulletin- Weather: In-pocasi.eu - Stats: Opentracker.net - SEO by vBSEO 3.2.0 - RSS Feed