![]() |
|
|
#1 |
|
Nieuw Lid
Lid sinds: okt 2005
Berichten: 5
|
Gezocht: Tsjechische cursus in Apeldoorn
Omdat ik over een jaar naar de Universiteit in Plzen ga ben ik op zoek naar iemand die Tsjechisch geeft. Er is in Apeldoorn wel de mogelijkheid bij het talencentrum om tsjechisch te leren maar dat gaat vrij langsaam, dus ben eigenlijk op zoek om voor februari zo veel mogelijk tsjechisch te leren.
|
|
|
|
|
|
#2 |
|
Volwaardig Lid
|
Ja dat klopt dat de cursus niet zo hoog tempo heeft,mijn man heeft die cursus ook gevolgd.
Als jij of iemand iets vindt dan horen wij graag. |
|
|
|
|
|
#4 |
|
Forum Freak
|
Ikzelf ga in Haarlem een
cursus Tsjechisch
doen. In Amsterdam was er geen een
. Van "Pelhrimov", kreeg ik de volgende site en ik hoop dat je er iets aan hebt:http://www.vnts.nl/index.php/cursussen In Apeldoorn is er ook eentje! Succes! |
|
|
|
|
|
#6 |
|
VIP Lid
|
Wij volgen Tsjechische les aan de Volksuniversiteit in Doetinchem. Hebben les van een Tsjechische. Ik wil haar wel vragen of ze ook privélessen wil geven. Er start ook weer een beginnersgroep bij de V.U., maar dat gaat inderdaad niet snel. Stuur maar een PM als je belangstelling hebt.
|
|
|
|
|
|
#7 |
|
Actief Lid
|
Pppff
Nou, leuk in Veenendaal. Eindelijk een
cursus Tsjechisch
!!!
Maar dan wel een vakantiecursus van maar 6 lessen en............... op maandagochtend om 09:15 uur!!! ![]() |
|
|
|
|
|
#8 |
|
Actief Lid
|
Volgens mij wordt er ook Tsjechisch gegeven aan de Volksuniversiteit van Apeldoorn..
www.volksuniversiteit.nl Misschien is het iets voor je |
|
|
|
|
|
#10 |
|
Actief Lid
|
ver
|
|
|
|