het Tsjechisch Forum
Voorpagina - Forums - Fotogalerij - FAQ - Registreren
Registreren FAQ Ledenlijst Agenda Zoeken Berichten van vandaag Alle berichten als gelezen markeren




Antwoord
 
Onderwerp-opties
Oud 05-12-06, 11:03   #11
VIP Lid
 
Nathalie L.'s avatar
 
Lid sinds: jan 2006
Nationaliteit:
Berichten: 533
Ik denk dat het kruidenvrouwtje zichzelf uitstekend kan bedruipen. Ze heeft geen personeel, heeft niet een echt grote winkel, zit er al jaren (dus heeft misschien nog een "oude huurprijs") en heeft een flinke vaste klantenkring. Maar... ze wordt ook een dagje ouder en werkt zodoende geen zes dagen meer per week. Onlangs heeft ze haar winkel zelfs weer een nieuwe touch gegeven en ze vertelde dat er steeds meer toeristen de weg naar haar winkeltje weten te vinden. Ik moet ook eerlijk zeggen dat ik iedere keer met tassen vol bij haar wegga. Drie weken geleden stond ik helaas op zaterdag voor haar deur, maar ik ga vrijdag weer naar haar toe en heb voor mezelf al weer een lijstje gemaakt:
Sicilska, Asado, Italsky Salat, Chili Con Carne, verschillende kerry's, Goulash, kardamom etcetera. Ze gebruikt alleen maar kruiden, dus om een voorbeeld te geven: haar chili con carne-mix is zonder zetmeel en andere toevoegingen. Bedenk wel: Ze houdt van pittig, dus de mixen zijn aan de scherpe kant.
Nathalie L. is offline   Bericht citeren in antwoord
Oud 05-12-06, 18:05   #12
Super Lid
 
dieter's avatar
 
Lid sinds: jun 2005
Nationaliteit:
Woonplaats: Amsterdam
Berichten: 1369
Pittig is een pré en kruidenmixen zonder toevoegingen al helemaal. Zeker zonder dat overbodige zetmeel dat alleen het gewicht verhoogd!
dieter is offline   Bericht citeren in antwoord
Oud 06-12-06, 10:52   #13
VIP Lid
 
Nathalie L.'s avatar
 
Lid sinds: jan 2006
Nationaliteit:
Berichten: 533
Inderdaad!
Nathalie L. is offline   Bericht citeren in antwoord
Antwoord

Onderwerp-opties

Berichtregels
Je mag geen nieuwe onderwerpen starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag geen bijlagen plaatsen
Je mag je berichten niet bewerken

BB code is aan
Smilies zijn aan
[IMG] code is aan
HTML-code is uit
Trackbacks are uit
Pingbacks are uit
Refbacks are uit


Nederlands Cesky English Deutch

© 2007 Tsjechie.net - Forum: vbulletin- Weather: In-pocasi.eu - Stats: Opentracker.net - SEO by vBSEO 3.2.0 - RSS Feed