|
|
#1 |
|
Administrator
Lid sinds: dec 2002
Berichten: 35
|
Berichtenteller
Zoals bekend, heeft elk forumlid een teller die bijhoudt hoeveel berichten hij/zij geplaatst heeft. Omdat de stand kan variëren en om te voorkomen dat hier telkens weer vragen over gesteld worden, even een toelichting.
Om het forum overzichtelijk te houden, worden alle topics en berichten gelezen door de forumbeheerders. Waar nodig, worden topics en berichten aangepast, verplaatst of zelfs verwijderd. Bedenk echter wel, dat dit nooit zonder goede reden gebeurt. Een paar voorbeelden:
De berichtenteller is overigens bedoeld als bijzaak. Wie zoveel mogelijk berichten wil plaatsen, is verkeerd bezig, want daar gaat het niet om op dit forum. Het draait om de inhoud van de berichten, behalve in de Hospoda/Kroeg; vandaar ook dat berichten in die rubriek niet meetellen. Mocht je vragen hebben over aangepaste/verplaatste/verwijderde berichten, stel die dan niet op het forum, maar per PM aan de administrator of aan één van de moderators. Verdere details kan je nalezen in de forumregels. |
|
|
|
|
|