![]() |
|
|
#661 |
|
Legende
|
Champions League: Slavia Praag
Sevilla was thuis met 4-2 te sterk voor Slavia Praag. Na acht minuten opende Frederic Kanouté de score voor de Spanjaarden. Nadat Daniel Pudil voor de gelijkmaker had gezorgd, zette Luis Fabiano de thuisploeg in de 27e minuut opnieuw op voorsprong. In de tweede helft breidden Julien Escudé en Arouna Koné de score uit naar 4-1, waarna David Kalivoda in blessuretijd nog wat terugdeed voor Slavia.
sport1.nl |
|
|
|
|
|
#662 |
|
Actief Lid
|
sparta praag heeft zich geplaatst voor de volgende ronde van de uefa cup, net als mlada boleslav.
sparta speelde net als het vorige duel 0-0 tegen Odense BK, maar na penalty's werd het 4-3 voor sparta praag. mlada boleslav speelde 1-0 tegen US Palermo, nadat het 0-1 was gewoden in het vorige duel. na penalty's heeft ook mlada zich dus geplaatst! |
|
|
|
|
|
#663 |
|
Legende
|
Slavia Praag krijgt 9.000 euro boete van Uefa
De Tsjechische voetbalclub Slavia Praag heeft een boete van 15.000 Zwitserse frank (9.000 euro) gekregen van de Europese Voetbalbond Uefa omdat supporters het terrein bestormden na de terugwedstrijd van de derde voorronde van de Champions League tegen Ajax. Slavia plaatste zich toen ten koste van de Amsterdammers voor de groepsfase van het kampioenenbal.
Eerder werd de Praagse club ook al beboet omdat supporters voorwerpen op het veld hadden gegooid tijdens de terugwedstrijd van de tweede voorronde van de Champions League tegen het Slovaakse Zilina. Slavia Praag plaatste zich voor de eerste keer in de clubgeschiedenis en is ingedeeld in groep H, samen met Arsenal, FC Sevilla en Steaua Boekarest. Op de eerste speeldag won het met 2-1 van Steaua, afgelopen dinsdag werd met 4-2 verloren van FC Sevilla. (afp/dm) demorgen.be 05/10/2007 19u25 |
|
|
|
|
|
#664 |
|
VIP Lid
|
heb de indruk dat spartagewoon de mentaliteit heeft: de beste spelers van gambrinusliga naar zich lokken met het grote geld,en dan opeens constateren: we zitten met een veel te grote kern: resultaat: er worden veel spelers uitgeleend.... .
|
|
|
|
|
|
#665 |
|
CZ Moderator
|
Dat is uiteindelijk het doel van (de directie van) Sparta, talenten uit de eigen competitie inlijven en ze daarna doorverkopen naar het buitenland. De laatste speler die zo (voor veel geld) is vertrokken, is šimùnek naar Wolfsburg. Maar verder gaat deze methode nergens over, voor het elftal zelf (en de fans) is het niet de optimale manier. Spelers komen en gaan ieder seizoen, er is geen vaste kern.
Maar zoals ik al eerder schreef, er zijn financiele belangen bij gemoeid voor bepaalde mensen in het bestuur (zowel van de club zelf, als bij de CMFS)... |
|
|
|
|
|
#666 |
|
Actief Lid
|
sparta
behalva miro matusovic, ik vind hem een hele goede speler , en op wikipedia stond ook dat real madrid en chelsea hem wouden kopen ,vorig jaar en in de winter , maar hij wou niet gaan voor het grote geld omdat hij met sparta de champions league wilde winnen ( ik ben ook een sparta fan , maar ik weet zelf ook wel dat dat waarschijnlijk niet haalbaar is , misschien als rosicky en de andere tsjechische spelers van zijn leeftijd terug naar tsjechie komen en voor sparta gaan spelen , maar dan zit ook nog het salaris in de weg) dus er is iedergeval een speler die al 2 jaar speeld bij sparta speelt..
|
|
|
|
|
|
#667 |
|
CZ Moderator
|
Tuurlijk zijn er veel spelers die meerdere seizoenen spelen op Letná
Maty is daar een inderdaad een mooi voorbeeld van, ook Kadlec en Pospìch zijn spelers van klasse die er al langer bij zijn. Toch worden er veel spelers weggeplukt en doorverkocht naar het buitenland, Sivok, šimùnek, blažek, Kováè. Met hen erbij zou Sparta de double van vorig seizoen waarschijnlijk weten te verdedigen. Nu zullen we zien ![]() |
|
|
|
|
|
#668 |
|
Actief Lid
|
spelers
dat is waar , maar ik denk dat buitenlandse clubs denken dat ze voor een prikje paar talenten kunnen halen , uit het oostblok zoals roemenie en polen tsjechie etc. meestal zijn het van die subtoppers die graag voor een prikje denken te kunnen winkelen kijk maar zoals udinese , zapotocny en sivok .fiorentina , mazuch en nog een van brno ( kende naam niet maar weet dat ze 2 speler van brno gecontracteerd hadden ) en dan komen ze later bij betere clubs , maar sparta heeft volgens mij vroeger een naam gezet met dat ze veel talenten hadden , hebben gekocht want de meeste goeie tsjechische spelers hebben een sparta verleden..
|
|
|
|
|
|
#669 |
|
Legende
|
Loting UEFA Cup
Groep C:
FC Villarreal (Spa) AEK Athene (Gri) AC Fiorentina (Ita) Mladá Boleslav (Tsj) Elfsborg IF (Zwe) Groep E: Bayer Leverkusen (Dui) Sparta Praag (Tsj) Spartak Moskou (Rus) FC Toulouse (Fra) FC Zürich (Zwi) De eerste drie ploegen van elke groep plaatsen zich na een halve competitie voor de derde ronde. In die knock-outfase speelt de groepswinnaar tegen de nummer drie van een andere poule. De nummers twee van elke groep treffen een ploeg die als derde is geëindigd in de groepsfase van de Champions League. |
|
|
|
|
|
#670 |
|
Legende
|
Cech passeert De Goey op ranglijst 'clean sheets'
Chelsea-keeper Petr Cech is Ed De Goey gepasseerd in de lijst met doelmannen die bij de Londense club het vaakst de nul hebben gehouden. Afgelopen weekend bij Bolton Wanderers hield hij voor de 73ste keer een clean sheet. Dit is een gelijk aantal als met De Goey, maar Cech had hier veel minder wedstrijden voor nodig.
Cech zal echter nog wel een aantal keren meer de nul moeten houden om de nummer 1 van de lijst, Peter Bonetti, te verslaan. Deze legendarische keeper hield maar liefst 208 keer de nul, waarbij wel moet worden aangetekend dat hij hier meer dan 700 wedstrijden voor nodig had. voetbalcentraal.nl |
|
|
|