het Tsjechisch Forum
Voorpagina - Forums - Fotogalerij - FAQ - Registreren
Registreren FAQ Ledenlijst Agenda Zoeken Berichten van vandaag Alle berichten als gelezen markeren




Antwoord
 
Onderwerp-opties
Oud 24-03-08, 23:28   #1
Actief Lid
 
ceesfijneman's avatar
 
Lid sinds: apr 2005
Nationaliteit:
Woonplaats: oosterhout
Berichten: 491
Kind ontvoerd door Nieuw-Zeelander

Nederlander ontvoert 6-jarig dochtertje uit Tsjechie

Hij nam zijn dochter uit Zakava mee in roodkleurige ford escort.De 38-jarige in australie wonende nederlander was gescheiden.

Bericht van nu .nl
ceesfijneman is offline   Bericht citeren in antwoord
Oud 25-03-08, 06:12   #2
Moderator
 
PuNkEnStEiN's avatar
 
Lid sinds: apr 2004 Forum donateur
Nationaliteit:
Woonplaats: Rijswijk ZH
Berichten: 4598
Iets uitgebreider:

Citaat:
'Nederlander ontvoert dochtertje in Tsjechië'

24 maart 2008

PRAAG - De politie in Tsjechië is een massale klopjacht begonnen naar een Nederlander die zijn dochtertje zou hebben ontvoerd.

De 38-jarige man nam haar zaterdagmorgen mee uit het huis van zijn ex-vrouw in het Tsjechische dorpje Zakava. Sindsdien is er niets meer van hem en de 6-jarige Charlie Tereza vernomen, zegt de politie.

Australië
De politie heeft om assistentie gevraagd van collega's in Australië, waar de Nederlander woont, meldden Australische media maandagavond.

Cowie kwam in december naar Tsjechië om contact te zoeken met zijn dochtertje die sinds zijn scheiding bij haar moeder woonde, aldus de Tsjechische politie.

Hij kreeg toestemming om het meisje enkele uren bij zich te hebben, maar keerde 's avonds niet terug. Volgens de Tsjechische media vertrok de man met zijn dochtertje in een rode Ford Escort die hij leende van zijn voormalige zwager.

Schandalen
De affaire komt op een moment dat de Tsjechische autoriteiten onder druk staan beter toe te zien op het welzijn van minderjarigen, na meerdere schandalen van kindermisbruik.

(c) ANP
PuNkEnStEiN is offline   Bericht citeren in antwoord
Oud 25-03-08, 08:01   #3
Legende
 
Freddy2005's avatar
 
Lid sinds: feb 2005 Forum donateur
Nationaliteit:
Woonplaats: Brugge / België
Berichten: 6232
Als ik de Tsjechische kranten een beetje begrijp zou het niet om een Nederlander gaan maar om een Nieuw Zeelander. Er zou aanvankelijk gemeld zijn door de politie dat het om een Nederlander zou gaan maar dit schijnt achteraf te zijn rechtgezet.

Cowie (policie o nìm pùvodnì uvedla, že je Nizozemec)

idnes.cz

novinky.cz
Freddy2005 is offline   Bericht citeren in antwoord
Oud 25-03-08, 09:06   #4
Volwaardig Lid
 
Lid sinds: mrt 2004
Berichten: 64
Te voorbarig. Is een Nieuw-Zeelander. Tsjechisch foutje.
carel is offline   Bericht citeren in antwoord
Oud 25-03-08, 10:46   #5
Actief Lid
 
C.Berendse's avatar
 
Lid sinds: jun 2006
Nationaliteit:
Berichten: 336
Stond ook fout in het AD: Nederlander.
C.Berendse is offline   Bericht citeren in antwoord
Antwoord

Onderwerp-opties

Berichtregels
Je mag geen nieuwe onderwerpen starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag geen bijlagen plaatsen
Je mag je berichten niet bewerken

BB code is aan
Smilies zijn aan
[IMG] code is aan
HTML-code is uit
Trackbacks are uit
Pingbacks are uit
Refbacks are uit


Nederlands Cesky English Deutch

© 2007 Tsjechie.net - Forum: vbulletin- Weather: In-pocasi.eu - Stats: Opentracker.net - SEO by vBSEO 3.2.0 - RSS Feed