het Tsjechisch Forum
Voorpagina - Forums - Fotogalerij - FAQ - Registreren
Registreren FAQ Ledenlijst Agenda Zoeken Berichten van vandaag Alle berichten als gelezen markeren




Antwoord
 
Onderwerp-opties
Oud 06-03-07, 14:59   #11
Legende
 
Freddy2005's avatar
 
Lid sinds: feb 2005 Forum donateur
Nationaliteit:
Woonplaats: Brugge
Berichten: 6432
Dit is de eceat gids (2005),


2005 editie
ISBN 80-86468-10-0 51 8
98pp 210 x 150mm

De Groene Vakantiegids Tsjechië biedt adressen van zo'n 45 accommodaties op ecologische en traditionele boerderijen. De gids is bestaat uit twee onderdelen. De eerste optie "Vakantie op het platteland" geeft gedetailleerde beschijvingen van kleine campings, zomerhuisjes, en Bed & Breakfast-accommodaties.
Het tweede onderdeel "Erfgoedpaden" zijn arrangementen voor de milieu-bewuste en actieve vakantiegangers. Deze wandel- en fiets-arrangementen zijn door vooraanstaande deskundigen samengesteld in samenwerking met vertegenwoordigers van de locale bevolking.

In de Groene Vakantiegids Tsjechië vindt u een uitgebalanceerde keuze aan kleine campings bij de boer en gezellige, landelijk gelegen pensions, huisjes en kamers waar u kunt logeren. Voor natuur- en cultuurliefhebbers heeft Tsjechië veel te bieden: een afwisselend landschap, verscheidene nagenoeg ongerepte nationale parken en een groot aantal natuurmonumenten van wereldbetekenis.
In de gids vindt u boeiende en uitgebreide informatie over de verschillende regio’s en het cultureel erfgoed van Tsjechië. Onder de naam “Erfgoedpaden” worden fiets- en wandelarrangementen aangeboden.

Alle accommodaties in Tsjechië worden regelmatig gecontroleerd op comfort en gecertificeerd voor hun bijdrage aan milieubescherming of behoud van cultureel erfgoed op het platteland. Bij elke accommodatie vindt u een dergelijk certificaat, waardoor u makkelijker kunt kiezen welke overnachtingsmogelijkheid het beste bij uw overige vakantieactiviteiten aansluit.
Van elke accommodatie zijn een beschrijving, routebeschrijving, adresgegevens, seizoen en gesproken talen vermeld. Over elke regio is een informatieve tekst opgenomen. De gids vermeldt ook of er speciale faciliteiten zijn, zoals bijvoorbeeld de verhuur van fietsen of paardrijen, en de prijzen daarvan.

Arrangementen: De Nationale Coordinator van ECEAT in Tsjechië heeft meerdaagse individuele wandel- en fiets-arrangementen samengesteld waarbij op boerderijen wordt overnacht. Bijvoorbeeld:

Wandeltochten:
- in het dal van de Doubrava
- in de noordelijke Jeseniky bergen
- in Sumava met oerbossen en moerasgebieden.

Fietstochten:
- rond Telc in het zuiden
- door de bergorchideeënweiden van de Karpaten
- door het zuidelijke hoogland met zijn wijngaarden.



vb van enkele blz;

Freddy2005 is offline   Bericht citeren in antwoord
Oud 06-03-07, 15:43   #12
VIP Lid
 
RoJo's avatar
 
Lid sinds: feb 2005 Forum donateur
Nationaliteit:
Berichten: 634
Citaat:
cor schreef:
Bericht bekijken
we hebben daar wel eens gekampeerd (in de buurt van telc,lothka)het probleem in het hoogseizoen :bijna altijd vol dus je moet altijd reserveren.
Tsjechië is inmiddels zo populair, dat het voor bijna alle campings in het hoogseizoen nodig is om te reserveren. Jammer, maar het is niet anders.
RoJo is offline   Bericht citeren in antwoord
Oud 06-03-07, 16:46   #13
cor
Super Lid
 
Lid sinds: jan 2004
Nationaliteit:
Woonplaats: raalte
Berichten: 1245
ik denk dat dat wel mee valt.meestal zijn de campings van niet-tsjechen vol in het hoogeseizoen.we kamperen al een jaar of 15 in cz en altijd een gedeelte van het hoogseizoen.we hebben nog nooit gereserveerd en nooit geen problemen gehad.
cor is offline   Bericht citeren in antwoord
Oud 06-03-07, 17:52   #14
Volwaardig Lid
 
kruimel's avatar
 
Lid sinds: jan 2005
Berichten: 77
beste mensen

Nu komt er wat binnen waar wij iets mee kunnen, ga zo door want we hebben nog lang niet genoeg campings voor onze rondreis
kruimel is offline   Bericht citeren in antwoord
Oud 06-03-07, 18:43   #15
Legende
 
Freddy2005's avatar
 
Lid sinds: feb 2005 Forum donateur
Nationaliteit:
Woonplaats: Brugge
Berichten: 6432
Heb je de "onderlink" ook doorgenomen javorice.cz

En zo ziet het er uit vanuit de satelliet mapy.cz

Midden op de foto tussen de bomen en de grote boerderij.
Freddy2005 is offline   Bericht citeren in antwoord
Oud 06-03-07, 18:47   #16
cor
Super Lid
 
Lid sinds: jan 2004
Nationaliteit:
Woonplaats: raalte
Berichten: 1245
als je er voor het eerst komt, mijn advies: ga eerst boven kijken hoe en waar er plek is voordat over het vrij steile weggetje naar boven rijdt. als je met een caravan bent is het BIJZONDER moeilijk draaien daarboven. erg mooie omgeving.
cor is offline   Bericht citeren in antwoord
Oud 08-03-07, 21:20   #17
Actief Lid
 
Michel Nas's avatar
 
Lid sinds: jan 2004
Nationaliteit:
Berichten: 215
Citaat:
Corrie schreef:
Bericht bekijken
Waar is dat boekje te koop Woody?
Ik zou het graag willen hebben.
Hoi Corrie,

Het boekje heet "Rustiek kamperen Tsjechie & Slowakije" en is via bol.com online te bestellen. (kost € 13,50)

Ik heb het bekeken bij een goede boekwinkel en ziet er best leuk uit, maar of alle camping allemaal even "rustiek" zijn ?

groeten Michel
Michel Nas is offline   Bericht citeren in antwoord
Oud 08-03-07, 21:37   #18
Legende
 
Freddy2005's avatar
 
Lid sinds: feb 2005 Forum donateur
Nationaliteit:
Woonplaats: Brugge
Berichten: 6432
En zo ziet dat boekje eruit:

9021582449.jpg

En dit is nog enig commentaar erover:

Midden-Europa is volop in beweging. Het is nu nog de tijd om erdoorheen te reizen, te genieten van eenvoud en goedheid, van vriendelijke prijzen en eerlijke diensten. Maar bovenal zult u hier genieten van nog ongerepte natuur, prachtige diepe wouden, rotsgebergten als uit sprookjes, glooiend weidelandschap, gezond bronwater, bosvruchten en paddenstoelen. 'Rustiek kamperen' is voor die mensen die respect hebben voor natuur en rust en die rustieke plekje juist opzoeken in de hoop dat ze zullen blijven bestaan. Kosmos-Z&K Uitgevers heeft voor u een selectie gemaakt van de meest bijzondere campings. Alleen kleinschalige terreinen die landschappelijk aantrekkelijk en idyllisch gelegen zijn en waar gastvrijheid hoog in het vaandel staat, kwamen voor 'Rustiek kamperen in Tsjechid en Slowakije' in aanmerking.
Freddy2005 is offline   Bericht citeren in antwoord
Oud 11-03-07, 21:47   #19
Lid
 
Lid sinds: mrt 2005
Woonplaats: friesland
Berichten: 33
Je kunt ook goed kamperen op de camping in Lesna in de omgeving van Znojmo (www.veteransalon.cz), is kleine camping achter een motormuseum. Er is een restaurant bij. Rustige ligging in mooie omgeving nabij de Oostenrijkse grens. Als je in het hoogseizoen gaat, is het niet onverstandig tevoren te bellen of ze nog plaats hebben. Wij hadden destijds geen geluk en moesten verder zoeken.
marijcke is offline   Bericht citeren in antwoord
Oud 12-03-07, 10:53   #20
Super Lid
 
Tabe's avatar
 
Lid sinds: sep 2005 Forum donateur
Nationaliteit:
Woonplaats: Almere / Zbyslav
Berichten: 1318
mooi museum oldtimers.

Fantastisch mooie site, Marijcke. Voor de oldtimerliefhebber een must om naartoe te gaan. Ben er twee jaar geleden langsgereden, maar we hadden helaas geen tijd om dit museumpje te bezoeken. Ga het zeker zsm eens doen.
Tabe is offline   Bericht citeren in antwoord
Antwoord

Onderwerp-opties

Berichtregels
Je mag geen nieuwe onderwerpen starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag geen bijlagen plaatsen
Je mag je berichten niet bewerken

BB code is aan
Smilies zijn aan
[IMG] code is aan
HTML-code is uit
Trackbacks are uit
Pingbacks are uit
Refbacks are uit


Nederlands Cesky English Deutch

© 2007 Tsjechie.net - Forum: vbulletin- Weather: In-pocasi.eu - Stats: Opentracker.net - SEO by vBSEO 3.2.0 - RSS Feed