![]() |
|
|
#1 |
|
Nieuw Lid
|
Vakantie in Harrachov
In juni 2006 21 dagen in Harrachov geweest, Karolina appartement aan de overkant van de hoofd straat (naast hotel Karolina) geboekt via Vrij uit en te duur betaald, de boeking in nederland. Als je naar het reuzengebegte wilt gaan moet je bij www.golding.cz zijn. Daar kun je rechtstreeks boeken en goedkoper dan via een nl reisburo. Maar omdat het WEER een fijne en goede tijd is geweest maakt dat de dure boeking weer goed. Als je in Harrachov bent moet je eens bij Verda Rosa gaan eten...alleen daarom zou ik terug willen.......kortom het was een fijne vakantie en dit jaar gaan we weer terug...ergens een appartement huren.
|
|
|
|
|
|
#3 |
|
Moderator
|
Och Loek, men uit toch wel vaker op dit forum z'n tevredenheid over bepaalde accommodaties, restaurants/kroegen of reisorganisaties?
Met een goede tip lijkt mij weinig mis... ![]() |
|
|
|
|
|
#5 |
|
Super Lid
Lid sinds: jan 2005
Berichten: 1133
|
Verda Rosa is super! Beste Italiaanse restaurant met supergoede prijs/kwaliteit verhouding, ik wilde dat die hier in NL bij mij om de hoek zat, ging ik er elke dag heen...heerlijke salades ook. Jammie.
PS Math: je kunt er ook boven logeren he?! Niks voor jou? |
|
|
|
|
|
#6 |
|
Nieuw Lid
|
Harrachov
Hallo Math,
Als je toch weer naar Harrachov gaat moet je eens bij het glasmuseum gaan eten(super). Ook het witbier is trouwens heerlijk!!!! ![]() |
|
|
|