![]() |
|
|
#13 |
|
Volwaardig Lid
|
Nee Honza, dat klopt niet. Wettelijk minimum is 4 weken. Niet drie en het mogen altijd meer dan 4 zijn. Er is geen wettelijk maximum zover ik weet. In de praktijk is het steeds meer 5 en managers krijgen een week extra. Verder hebben managers vaak een auto van de zaak en mobieltje etc.
|
|
|
|
|
|
#14 |
|
Lid
|
Nou...dan zal het wel veranderd zijn, zo ver ik weet was het wel zo. Mocht ik dan verkeerde info gegeven hebben ....sorry.
Ben al 5 jaar niet meer in CZ geweest, dus het kan veranderd zijn. Trouwens het hangt ook ervan af hoe lang je geen vakantie had genomen, je kunt je vakantie zegmaar sparen om later van een langere vakantie te genieten. Maar het kan ook dat je verplicht op vakantie moet ,omdat het bedrijf het anders niet doorbetaalt. |
|
|
|