Registreren
Voorpagina - Forums - Fotogalerij - FAQ - Vakantiehuizen
Agenda Ledenlijst FAQ Zoeken Berichten van vandaag Alle berichten als gelezen markeren

Terug   het Tsjechisch Forum - Algemeen - Wonen & Werken
Kinderen naar school

Kinderen naar school

Antwoord

 
Onderwerp-opties In onderwerp zoeken Weergave
Oud 08-08-07, 09:51   #1
novaves
Nieuw Lid
 
Lid sinds: aug 2007
Berichten: 6
Kinderen naar school

Onze kinderen willen we uitschrijven in NL bij school en inschrijven op een school in Chanovice. Wie weet hoe we dat moeten doen. De school in NL is al op de hoogte van de uitschrijving en werkt mee.

Hebben de kinderen een verblijfsverguning nodig? Is de school verplicht om de kinderen in te schrijven?

De scholen beginnen de eerste week van sept, hebben we begrepen van de buren. Hoe kunnen we de school contacteren?
novaves is offline   Bericht citeren in antwoord
Oud 09-08-07, 13:19   #2
cajonez
 
Berichten: n/a
Hoi "buren" welkom in Nova Ves, ik stuur een PM, kunnen we tijdens de koffie proberen een groot gedeelte van de opgedane kennis over te dragen.
  Bericht citeren in antwoord
Oud 21-08-07, 19:04   #3
stania
Lid
 
stania's avatar
 
Lid sinds: jun 2006
Nationaliteit:
Woonplaats: Svoboda nad Upou
Berichten: 45
Citaat:
novaves schreef:
Bericht bekijken
Onze kinderen willen we uitschrijven in NL bij school en inschrijven op een school in Chanovice. Wie weet hoe we dat moeten doen. De school in NL is al op de hoogte van de uitschrijving en werkt mee.

Hebben de kinderen een verblijfsverguning nodig? Is de school verplicht om de kinderen in te schrijven?

De scholen beginnen de eerste week van sept, hebben we begrepen van de buren. Hoe kunnen we de school contacteren?
onze kinderen zullen naar Materska skolka gaan (soort kleuterschool), ons werd door de leiding van school geadviseerd om voor de kinderen een tsjechische nationaliteit aan te vragen (waar ze trouwens recht op hebben, want ik ben nog steeds tsjechisch), want anders zouden wij als ouders alles moeten betalen, want zonder de tsjechische nationaliteit zouden de kinderen gezien worden als buitelanders en de staat zou dan geen subsidie geven. ik ging het niet verder onderzoeken of het echt werkelijk zo is, want zo veel werk was het ook weer niet om dit te regelen.
de meeste scholen houden een "inschrijfdag" (weet ff niet hoe ik het anders moet noemen). het beste zou zijn om de school te bellen en af te spreken hoe en wat. zo heb ik het ook gedaan. telefonisch heb ik al veel informatie gekregen en vervolgens heb ik nog een afspraak gemaakt en ben ik samen met mijn kinderen naar hun toekomstige school gegaan om ze in te laten schrijven. alles verliep heel goed.
stania is offline   Bericht citeren in antwoord
Oud 25-01-08, 08:40   #4
clowntje
Actief Lid
 
Lid sinds: jun 2007
Nationaliteit:
Woonplaats: Nijkerk
Berichten: 152
Ik ben via de zoekfunctie informatie aan het zoeken over het naar school gaan van Nederlandse kinderen in Tsjechie.
Jammer dat de informatie die cajonez heeft via een pm gedeeld is.
Hoe is het afgelopen en misschien is het leuk deze informatie ook met ons te delen, kunnen we allemaal ons voordeel ermee doen.
_____________________________________________________
Onze belevenissen staan op www.vakantietsjechie.cz
clowntje is offline   Bericht citeren in antwoord
Antwoord


Onderwerp-opties In onderwerp zoeken
In onderwerp zoeken:

Geavanceerd zoeken
Weergave



Nederlands Cesky English Deutch

© 2007 Tsjechie.net - Forum: vbulletin- Weather: In-pocasi.eu - Stats: Opentracker.net - SEO by vBSEO 3.0.0 - RSS Feed