|
|
![]() |
||||||
|
|
Onderwerp-opties | In onderwerp zoeken | Weergave |
|
|
#71 |
|
Legende
|
Het zal wel van korte duur zijn. Voor de vakanties beginnen is de kroon weer rond de 27 CZK/EUR
|
|
|
|
|
|
|
|
#73 |
|
VIP Lid
|
Ik wil niet lu..ig doen,maar ik snap het allemaal nog niet zo heel goed.
ik deel het altijd door de koers. dus 100 delen door b.v 27 = 3,70 100 delen door 28,14=3,55 dan is het dus voor ons gunstig als hij zakt,en voor de tsjechen nadelig. of snap ik het dan verkeerd ??? En zijn de tsjechen daar ook mee bezig,of is het niet iets wat de bevolking bezig houd. |
|
|
|
|
|
#74 |
|
VIP Lid
|
Een kroon blijft een kroon. Maakt voor de doorsnee Tsjech niks uit. In het grote plaatje kan het wat schelen wat betreft de prijs van geimporteerde goederen. En Tsjechische valuta speculanten letten natuurlijk wel op, maar die zullen waarschijnlijk net als hier meer inzetten op dollar/euro pond/dollar pond/euro euro/yen dollar/yen. Dat zijn veel interessantere markten om op te spelen omdat er veel meer liquiditeit in zit en dus grotere schommelingen.
_____________________________________________________
Out of my mind. Back in five minutes. |
|
|
|
|
|
#75 |
|
Moderator
|
Houdt de gemiddelde Nederlander zich dagelijks bezig met de koers van de Euro t.o.v. andere valuta? Ik dacht het niet, en dat zal bij de gemiddelde Tsjech niet anders zijn. Het enige product waarbij dat misschien wel eens voorkomt, is autobrandstof, omdat de prijs daarvan zo nadrukkelijk gerelateerd is aan de Amerikaanse Dollar.
_____________________________________________________
Na alkohol! Na příčinu a současně i řešení všech životních problémů! |
|
|
|
|
|
#76 |
|
Legende
|
|
|
|
|
|
|
#77 |
|
VIP Lid
|
nou,het is me helemaal duidelijk,
gelukkig heeft mijn dochter meer verstand dan ik, hoe lager de koers hoe gunstig voor de tsjech,hoe hoger de koers,hoe gunstig voor ons. nou ik ga me er niet meer mee bezig houden met het omrekenen,tenzij het om grote bedragen mocht gaan. het komt er op neer dat als het maar om 100 kronen gaat ,het een paar dubbies scheeld. Tsjechie is een prachtig land dus ik hoop dat het ze daar goed mag gaan |
|
|
|
|
|
#78 |
|
VIP Lid
|
Een lage koers van de euro (dat is denk ik wat je bedoelt) is niet helemaal gunstig voor de Tsjech (of Tsjechie) want dat betekent dat export duurder wordt, en dat kan weer slecht zijn voor de productie en kan werkloosheid brengen.
Maar op een biertje is het inderdaad een paar druppeltjes. ![]()
_____________________________________________________
Out of my mind. Back in five minutes. |
|
|
|
|
|
#79 |
|
Legende
|
hier de koers van de kroon tov de Euro in de laatste jaren
1 Jaar CKR Eur 1 jaar.JPG 3 Jaar CKR Eur 3 jaar.JPG 5 Jaar CKR Eur 5 jaar.JPG
_____________________________________________________
1 dag niet gelachen, zonder slingers of vino , is 1 dag niet geleefd.
|
|
|
|
|
|
#80 |
|
VIP Lid
|
het is echt een afwaartse lijn, met af en toe pieken
![]()
_____________________________________________________
Ik doe gewoon wat mij niet verteld wordt
|
|
|
|