![]() |
|
|
#1 |
|
Niet Actief Lid
|
Beperkt winkelaanbod in Tsjechië?
Hallo,
Wij gaan dit jaar voor het eerst richting Tsjechie. Nu hoor ik van collega's en familie die er voor het laatst 3 jaar terug zijn geweest, dat het winkelaanbod, (supermarkten) erg beperkt is. Wat is daar nu nog van "waar" ???? |
|
|
|
|
|
#2 |
|
Super Lid
|
Er zijn supermarkten genoeg. Een voorbeeld : in Vrchlabi, middelgrote stad, zijn een Lidl, Penny, Plus en Delvita. Verder zijn er in deze plaats ook nog bakkers en slagers en de kleinere plaatselijke supermarktjes.
Je hoeft je dus echt geen zorgen te maken. |
|
|
|
|
|
#3 |
|
Super Lid
|
er zijn genoeg winkels vooral in de grote steden. in de dorpjes is er meestal 1 of 2 kleine winkeltjes.
|
|
|
|
|
|
#4 | |
|
Moderator
|
Citaat:
![]() Kortom: maak je geen zorgen, Gerard, je zal zeker niet van de honger en dorst omkomen. ![]() |
|
|
|
|
|
|
#5 | |
|
Super Lid
|
Citaat:
|
|
|
|
|
|
|
#6 |
|
Nieuw Lid
Lid sinds: okt 2007
Berichten: 4
|
Spannend Gerard, zo'n reis naar het wilde oosten. Vergeet niet kompas mee te nemen...
Inmiddels heeft CR meer grote hypermarkten dan NL, en dat met 2/3e van het aantal inwoners. Ga eens kijken in Praag in winkelcentrum Palladium en je valt van je stoel van de kwaliteit en kwantiteit. Veel plezier! |
|
|
|
|
|
#7 |
|
Volwaardig Lid
|
Winkel keten Tesco is zelfs dag en nacht open. Ik weet dat in grote plaatsen een Tesco is. Maar of alle Tesco's dag en nacht open zijn dat geloof ik ook weer niet, Maar al met al zijn er ook nog genoeg andere winkels. Hypernova ( Zelfde als hier in N.L albert hein ) en nog veeeeeeeeeel meeeeeeeeeeer je zult verast zijn.
veel plezier |
|
|
|
|
|
#10 |
|
Moderator
|
Waaaardeloze winkel!
![]() |
|
|
|