het Tsjechisch Forum
Voorpagina - Forums - Fotogalerij - FAQ - Registreren
Registreren FAQ Ledenlijst Agenda Zoeken Berichten van vandaag Alle berichten als gelezen markeren




Antwoord
 
Onderwerp-opties
Oud 04-06-05, 12:38   #1
Legende
 
Freddy2005's avatar
 
Lid sinds: feb 2005 Forum donateur
Nationaliteit:
Woonplaats: Brugge
Berichten: 6432
Voetbal

Nedved Hails Jankulovski

Capture 03/06/05

Juventus star Pavel Nedved has congratulated AC Milan on the shrewd swoop for Czech Republic teammate Marek Jankulovski, who he insists is the top player on the national team. "He is the best Czech player at the moment,” he told Gazzetta dello Sport. “Better than me.”
Juventus star Pavel Nedved has congratulated AC Milan on the shrewd swoop for Czech Republic teammate Marek Jankulovski, who he insists is the top player on the national team.


Bron:soccer365.com
Freddy2005 is offline   Bericht citeren in antwoord
Oud 04-06-05, 12:49   #2
VIP Lid
 
Laura's avatar
 
Lid sinds: jan 2003
Nationaliteit:
Woonplaats: Praag
Berichten: 704
Re: Marek Jankulovski

Ja hij gaat naar Milan, groote club, maar ook veel concurrentie of hij vaak zal spelen is de vraag aangezien hij het mag opnemen tegen namen als Nesta en Maldini. Maar hij zal er zeker op vooruitgaan in zijn ontwikkelingen, ook een voordeel voor het Tsjechische nationale team dus!
Verder heeft Nedved bijgetekend bij Juventus tot 2007... zal hij dan toch nog terug komen in het nationale elftal...
Laura is offline   Bericht citeren in antwoord
Oud 04-06-05, 22:10   #3
VIP Lid
 
Juan's avatar
 
Lid sinds: mrt 2003
Woonplaats: Praha 1
Berichten: 695
Re: Marek Jankulovski

Nedvěd, Crespo, Stam, Nesta... allemaal topvoetballers spelend bij Juve en Milan die vroeger voor Lazio hebben gespeeld, evenals Aron Winter, Poborský en Vieri. Dat waren nog eens gouden tijden voor mijn 2e cluppie (als 1/4 Italiaan zijnde).

Forza Lazio!
Juan is offline   Bericht citeren in antwoord
Oud 28-12-05, 11:57   #4
Nieuw Lid
 
Lid sinds: nov 2005
Woonplaats: Oudenaarde
Berichten: 18
Voetbal: Lukas Zelenka

kan iemand me zeggen of Lukas Zelenka nog actief is als voetballer?
Op een site staat er dat hij tot 2003 bij Sparta Praag gespeeld heeft, maar nu ... ?? En wat is zijn positie op het veld, middenvelder? Voetbalt hij ook bij het Tsjechisch nationaal elftal?
sylvie1987 is offline   Bericht citeren in antwoord
Oud 28-12-05, 12:27   #5
Actief Lid
 
Miloš's avatar
 
Lid sinds: feb 2005
Nationaliteit:
Woonplaats: Leuven/Písek
Berichten: 105
Lukáš Zelenka werd geboren te Praag op 10 mei 1979. Hij weegt momenteel 72kg en meet 1m75. Het is een middenvelder en hij speelt bij Sparta onder nummer 7.

Hij bracht nagenoeg zijn ganse jeugd door aan de zijde van Tomáš Rosický. Samen werden ze de grote hoop voor het Praagse voetbal en kende veel successen.
Hij verliet Sparta om te spelen voor de Belgische club Anderlecht die hem op haar beurt uitleende aan Westerlo.
Sparta realiseerde zich vrij vlug wat voor een getalenteerde speler ze verkocht hadden en deed er alles aan om hem terug te krijgen. Dit lukte in 2002.
Zelenka kwam samen met Sparta terecht in de Champions League vlak na dat hij was teruggekeerd.
Hij won voordien al twee league titles en in het seizoen 2004/2005 speelde hij beter als ooit tevoren en dit resulteerde in zijn plaats bij het nationale elftal.
Er zijn ook weer verschillende buitenlandse topclubs die op Zelenka azen en er best wel een groot bedrag voor willen neerleggen.
We gaan er vast en zeker nog van horen.

Groetjes,

Miloš
Bijgesloten afbeelding
Bestandstype: jpg Lukas Zelenka.jpg (14,1 KB, 449x bekeken)
Miloš is offline   Bericht citeren in antwoord
Oud 28-12-05, 12:37   #6
Legende
 
Vašek's avatar
 
Lid sinds: nov 2003
Nationaliteit:
Woonplaats: Valthermond
Berichten: 5103
Hij speelt nog steeds voor Sparta Praag. Lukáš Zelenka is een middenvelder.

Ik heb wel ergens gelezen dat hij contract op zak heeft bij FC Utrecht. Wanneer hij daar gaat spelen weet ik niet meer.

Op de site van Voetbal International staat ook nog wat info
Vašek is offline   Bericht citeren in antwoord
Oud 28-12-05, 12:44   #7
Nieuw Lid
 
Lid sinds: nov 2005
Woonplaats: Oudenaarde
Berichten: 18
bedankt voor de informatie

groetjes sylvie
sylvie1987 is offline   Bericht citeren in antwoord
Oud 28-12-05, 17:24   #8
Nieuw Lid
 
Lid sinds: nov 2005
Woonplaats: Oudenaarde
Berichten: 18
Antonín Panenka

Hey

Ik ben op zoek naar een korte biografie over Antonín Panenka, ik vind dit niet zo gemakkelijk op het internet, kan iemand mij daar iets kort over zeggen? Ik weet dat hij heel sterk technisch was en dat hij een beslissende strafschop scoorde op het EK in 1976 tegen Duitsland. Daarna is hij bekend geworden. Hij speelde bij bohemians praag van .. tot ..? en waar nog?

groetjes
sylvie1987 is offline   Bericht citeren in antwoord
Oud 28-12-05, 17:37   #9
Legende
 
Freddy2005's avatar
 
Lid sinds: feb 2005 Forum donateur
Nationaliteit:
Woonplaats: Brugge
Berichten: 6432
Even googelen en hier is reeds iets meer: wikipedia
Freddy2005 is offline   Bericht citeren in antwoord
Oud 31-12-05, 11:05   #10
VIP Lid
 
Laura's avatar
 
Lid sinds: jan 2003
Nationaliteit:
Woonplaats: Praag
Berichten: 704
Stond nog niet zo lang geleden een heel artikel over hem in de VI
kijken of ik die nog kan vinden.
Laura is offline   Bericht citeren in antwoord
Antwoord

Onderwerp-opties

Berichtregels
Je mag geen nieuwe onderwerpen starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag geen bijlagen plaatsen
Je mag je berichten niet bewerken

BB code is aan
Smilies zijn aan
[IMG] code is aan
HTML-code is uit
Trackbacks are uit
Pingbacks are uit
Refbacks are uit


Nederlands Cesky English Deutch

© 2007 Tsjechie.net - Forum: vbulletin- Weather: In-pocasi.eu - Stats: Opentracker.net - SEO by vBSEO 3.2.0 - RSS Feed