|
|
![]() |
||||||
|
|
Onderwerp-opties | In onderwerp zoeken | Weergave |
|
|
#1 |
|
Berichten: n/a
|
Autocamping Panorama - Lipnomeer
Deze zomer willen wij naar Autocamping Hotel Panorama. Kent iemand deze camping,hoe groot zijn de plaatsen, liggen de plaatsen aan het meer, hoe is het sanitair (afsluitbare individuele douchecabine)? Is er 's avonds wat te doen in de buurt, is dit een plaats om 3 weken door te brengen?
Kortom wat zijn jullie ervaringen? |
|
|
|
#2 |
|
Legende
|
Re: Autocamping Hotel Panorama aan Lipnomeer
Op de site staat weinig informatie, maar je zou een e-mail kunnen sturen en het een en ander vragen.
http://mujweb.cz/cestovani/panorama.lipno/index.htm marek-stanislav@quick.cz |
|
|
|
|
|
#3 |
|
Nieuw Lid
|
Re: Autocamping Hotel Panorama aan Lipnomeer
Panorama ligt vlak bij camping Frymburk waar ik gewerkt heb. Een advies: Ga er niet heen. Je/jullie zullen spijt krijgen. Sanitair etc. zijn bedroevend slecht.
|
|
|
|
|
|
#4 | |
|
VIP Lid
|
Re: Autocamping Hotel Panorama aan Lipnomeer
Citaat:
|
|
|
|
|
|
|
|
|
#5 | |
|
Legende
|
Re: Autocamping Hotel Panorama aan Lipnomeer
Citaat:
|
|
|
|
|
|
|
#6 |
|
Nieuw Lid
|
Re: Autocamping Hotel Panorama aan Lipnomeer
Nee hoor, geen familie, en mijn reactie op Panorama heeft niets te maken met "concurrentie" als iemand graag ergens heen wil prima, maar moet met ook niet vragen of het wat is. Mijn ervaring zegt gewoon niet doen, maar iedereen is vrij om te gaan en staan waar men heen wil.
|
|
|
|
|
|
#7 |
|
Nieuw Lid
|
Re: Autocamping Hotel Panorama aan Lipnomeer
Wij zijn in de zomer 2001 op de camping Panorama aan het Lipno meer geweest.
Het sanitair was erg matig, aparte douchecabine waar de deur niet op slot van kon, w.c. ook zonder sloten, erg slecht onderhouden. Het terrein voor de tent/caravan was erg hobbelig en schuin aflopend naar het meer, je moest mazzel hebben met waar je stond. Je had wel een mooi uitzicht op het meer, waar je lekker in kon zwemmen en op het grasveld kon zonnebaden. Helaas was het meer voor iedereen uit het dorp en omgeving ook toegangelijk waardoor er makkelijk kon worden ingebroken in de tenten, bij ons en vele anderen dus ook!! Voor de kinderen was er weinig te doen verder op de camping, maar doordat er kampvuurtjes bij de tenten gemaakt mochten worden vonden de kinderen het fantastisch. en dit mocht niet in Frymburk waar we eerst heen wilde en waar je niet van te voren kan reserveren en ook enorm druk is met Nederlanders. |
|
|
|
|
|
#8 | |||
|
Moderator
|
Re: Autocamping Hotel Panorama aan Lipnomeer
Citaat:
Citaat:
Citaat:
|
|||
|
|
|
|
|
#9 |
|
Nieuw Lid
|
Re: Autocamping Hotel Panorama aan Lipnomeer
wij zijn hier twee jaar geleden gillend weggelopen na en week. Wat heb je hier, een redelijke camping, welliswaar meteeen aflopend terrein, maar dan heeft iedereen tenminste zicht op het meer. Een midgetgolgbaan die bijna niets kost en een botenverhuurder waar je voor een paar euro een hele dag een boot (canadees ) huurt.
Wat je hier echter ook hebt zijn appartementenvakantiegangers ( Sjonnie en monique van driehoog achter), die mogen op het appartementencomplex geen kampvuur maken, en dat doen ze dan dus op het strand voor de camping, en het liefst tot 3 uur in de nacht en dan met pallets tegelijk. Veel plezier dus op panorama, wel een aardige campingbaas trouwens Veel plezier |
|
|
|
|
|
#10 |
|
Nieuw Lid
Lid sinds: apr 2004
Berichten: 15
|
Re: Autocamping Hotel Panorama aan Lipnomeer
Wij zijn er vorig jaar ook geweest. Camping was erg vol.
Beneden waren een aantal leuke plaatsen, onder de bomen. "Boven" kon je op grasland staan. Die plaatsen (vooral helemaal bovenin!) lopen erg schuin af. Er is al menig caravan de helling afgesjeesd en waterpas staan is onmogelijk. Of je moet een wiel ingraven, zoals de meesten er doen. Wij hebben er 1 nacht gestaan en vonden het er vreselijk! Je kan er wel lachen...puur leedvermaak. Je ziet echt veel mensen na een vermoeiende reis worstelen met een op hol geslagen caravan...het is maar waar je van houdt. Pluspunt: 's avonds allemaal kampvuurtjes en dat ziet er leuk uit. Er is ook een nieuw sanitairgebouw alleen had dat vorig jaar nogal last van verstoppingen. In het Hotel kan je goed eten. En je kan er leuk zwemmen. de camping staat bomvol Nederlanders, niks voor ons. Succes, Linda |
|
|
|