![]() |
|
|
#1 |
|
Legende
|
Verkeersongevallen
Bij een ongeval tussen een ziekenwagen en een personenwagen zijn twee mensen om het leven gekomen.
De wagen botste op de personenwagen tijdens een spoedinterventie en reed hierbij een 75-jarige voetganger aan, die aan zijn verwondingen overleed. De 70-jarige patiente in de ziekenwagen stierf nog voor een andere ziekenwagen ter plaatse was. Bestuurder en bijzitter van de ziekenwagen alsmede de twee inzittenden van de personenwagen liepen lichte tot middelzware verwondingen op. Het ongeval gebeurde toen de personenwagen links afsloeg en de ziekenwagen kruiste. radio.cz ![]() idnes.cz |
|
|
|
|
|
#2 |
|
Nieuw Lid
|
Klopt, alleen zou ik eraan toevoegen, dat het de schuld was van de bestuurder van de personenwagen. Hij sloeg linksaf, terwijl de ziekenwagen hem net van links passeerde. Je vraagt je wel af wat de mensen soms achter het stuur doen...
|
|
|
|
|
|
#3 |
|
Legende
|
Machinist komt om bij treinongeluk
Een lokomotief van de ÈD Cargo reed deze morgen in op een personentrein in Moravany bij Pardubice. Hierbij kwam de lokomotiefmachinist om het leven. In de personentrein, die nog in het station stond, zaten 12 mensen. Volgens de brandweer is slechts een passagier licht gekwetst. Het ongeluk gebeurde op het hoofdtraject tussen Pardubice en Èeská Tøebová. Medewerkers van het spoor deelden mede dat het ongeluk voor geen vertragingen zal zorgen.
radio.cz idnes.cz novinky.cz ![]() |
|
|
|
|
|
#6 |
|
Legende
|
Trucker zit twee uur vast in cabine onder container
In Nieuwpoort (België) heeft zich vanavond rond 19.45 uur een ongewoon ongeval voorgedaan. Een vrachtwagen met oplegger verloor in een bocht bij het indraaien van de Pelikaanstraat een 13 ton zware container die gevuld was met koeken die verwerkt zouden worden in veevoeder.
De container boorde zich door de cabine van een Tsjechische vrachtwagen die aan de verkeerslichten stond te wachten. De chauffeur raakte geklemd onder de container. Zijn bijrijder bleef ongedeerd, maar zat vast in de totaal verhakkelde cabine. Met behulp van een 20-ton zware kraan, een takelwagen en een vorklift werd de container met heel veel moeite opgelicht waarop de chauffeur en zijn bijrijder na nagenoeg twee uur gevangen te hebben gezeten uiteindelijk konden bevrijd worden. De vrachtwagenchauffeur, die heel de tijd bij bewustzijn was, klaagde van zeer veel pijn in zijn benen en werd in allerijl overgebracht naar het ziekenhuis. Het parket van Veurne zond een verkeersdeskundige ter plaatse die moet uitmaken of de container wel degelijk goed was vastgemaakt op de oplegger. Op het eerste gezicht was dit niet het geval. (belga/ka) hln.be 26/05/08 22u46 |
|
|
|
|
|
#7 |
|
Super Lid
Lid sinds: jan 2005
Berichten: 1108
|
Het is natuurlijk vreselijk, maar als die container op een personenauto was geschoten was het leed waarschijnlijk helemaal niet meer te overzien geweest. Hopelijk valt de verwonding mee.
|
|
|
|
|
|
#8 |
|
Legende
|
Tsjechische jongen (11) verongelukt bij busongeluk Oostenrijk
In de buurt van het Oostenrijkse Graz is vanmorgen een Tsjechische coach van de weg geraakt. Hierbij is het 11 jarige zoontje van de buschauffeur om het leven gekomen. Het kind zat op de begeleiderszetel vooraan in de bus. Een tiental andere personen werden meer of minder ernstig gekwetst. De bus bracht schoolkinderen van een lagere school uit Železný Brod naar Kroatië. Volgens de politie week de bus met 51 passagiers uit op de A2 voor een remmende voorligger en stortte op de zijkant naast de weg.
radio.cz idnes.cz |
|
|
|