Registreren
Voorpagina - Forums - Fotogalerij - FAQ - Vakantiehuizen
Agenda Ledenlijst FAQ Zoeken Berichten van vandaag Alle berichten als gelezen markeren

Terug   het Tsjechisch Forum - Algemeen - Wonen & Werken
Het aftellen is begonnen...

Het aftellen is begonnen...

Antwoord
 
Onderwerp-opties In onderwerp zoeken Weergave
Oud 05-09-07, 11:18   #21
Macek
Pivonist
 
Macek's avatar
 
Lid sinds: dec 2003 Forum donateur
Nationaliteit:
Berichten: 2043
Citaat:
kukel schreef:
Bericht bekijken
Kortom, wat ga je met die beesies doen?
Nooit paardenvlees gegeten meneer Kukel, heerlijk paardenworst.
_____________________________________________________
Na zdravi Dus de fles of het glas aan de getuite lippen
Macek is offline   Bericht citeren in antwoord
Oud 05-09-07, 17:35   #22
kukel
 
kukel's avatar
 
Lid sinds: apr 2005
Nationaliteit:
Woonplaats: Voorburg
Berichten: 1547
Jazeker, paardenbiefstuk.

Bij een speciale paardenslagerij gekocht.

Was niet te eten.

En duur.

Heb ik 's avonds de gebakken biefstuk bij de slager in zijn brievenbs gestopt.

Met een briefje erbij.

Datie de paarde enz. kon krijgen.

Na 2 jaren was de slagerij weg.
kukel is offline   Bericht citeren in antwoord
Oud 10-09-07, 09:48   #23
baffie
Actief Lid
 
baffie's avatar
 
Lid sinds: sep 2003
Nationaliteit:
Woonplaats: KVILDA-CZ
Berichten: 144
Hallo Kukel,

geloof me er is zeker nog een markt voor paarden hoor, daarom ook dat we niet voor een alledaags ras gekozen heb. Onze paarden worden vaak gebruikt voor endurance wedstrijden omwille van hun extra gang (voor een leek wil dit zeggen dat ze ipv de gebruikelijke 3 versnellingen er 4 hebben waardoor ze een enorme afstand kunnen overbruggen)
maar de bedoeling is ook dat we er hier trektochten mee gaan maken met onze gasten, dus zeker niet allemaal om te verkopen.
Eigenlijk kan je onze activiteiten vergelijken met die van Natelka, fijne vrijetijdspaarden fokken en opleren, gasten laten genieten van de paarden en de prachtige natuur van het Sumava NP, en ook opleren van paarden voor derden die er geen tijd of voldoende kennis voor hebben, rijk worden we er niet van, maar wel enorm rijk op een andere mannier
baffie is offline   Bericht citeren in antwoord
Oud 10-09-07, 10:01   #24
Natelka
Volwaardig Lid
 
Natelka's avatar
 
Lid sinds: mrt 2005
Nationaliteit:
Woonplaats: Tasnovice
Berichten: 59
Hoi Baffie, welkom terug.

Hoe gaat het met inhuizen? Alles al 'n beetje op de rit?
_____________________________________________________
...de koffie is nooit klaar, maar wel vers...
Natelka is offline   Bericht citeren in antwoord
Oud 17-09-07, 14:12   #25
baffie
Actief Lid
 
baffie's avatar
 
Lid sinds: sep 2003
Nationaliteit:
Woonplaats: KVILDA-CZ
Berichten: 144
Hoi, we beginnen op onze pootjes te komen en eindelijk hebben we internet in huis....
Lekker weertje hier, hebben gisteren een buitenritje gemaakt en het was zaaaalig, nu is het nog aftellen naar ons veulen voor dit jaar. Het is een beetje laat op het jaar gepland dus moeten het weer een beetje in de gaten houden want onze meiden staan nog steeds dag en nacht op de weides en ondertussen wordt het al serieus fris snachts.
baffie is offline   Bericht citeren in antwoord
Oud 17-09-07, 14:47   #26
Natelka
Volwaardig Lid
 
Natelka's avatar
 
Lid sinds: mrt 2005
Nationaliteit:
Woonplaats: Tasnovice
Berichten: 59
Hé baffie, welkom terug!

Lekker he, internet aan huis . Klaar met puinruimen en ready for take of? Leuk dat er nog een veulentje onderweg is. Maak je voor wat betreft de temperatuur maar geen zorgen, hier zijn twee veulens (in het voorjaar nota bene) geboren bij -10 en ze maken het beide (zeer) goed. Hoe raar het ook klinkt, veulens zijn keihard. En mocht je jezelf er niet safe bij voelen dan haal je ze toch 's nachts op stal? Desnoods hang je er een infrarood cameraatje bij (gebruiken wij ook) kun je op je gemak controleren zonder de merrie lastig te vallen. Maar, we weten het, het blijft spannend tot je e.e.a. zelf hebt kunnen zien en controleren. Leuk!!! Hou ons op de hoogte! Wij gaan volgende maand nog een Haflo in Nederland ophalen. Een nieuwe merrie (Shannaz) voor onze "gentleman" Nobly. Volgend jaar verwachten we ook weer twee veulentjes, en misschien zelfs wel 3 . Wij hebben helaas geen tijd gehad om te rijden dit jaar, maar och, de veulens zien groeien en spelen kan gelukkig elke vrije 5 minuten.

Geniet er van en we horen wel wanneer jullie zin (en tijd) hebben om 's te komen. Nathalie.
_____________________________________________________
...de koffie is nooit klaar, maar wel vers...
Natelka is offline   Bericht citeren in antwoord
Antwoord


Onderwerp-opties In onderwerp zoeken
In onderwerp zoeken:

Geavanceerd zoeken
Weergave



Nederlands Cesky English Deutch

© 2007 Tsjechie.net - Forum: vbulletin- Weather: In-pocasi.eu - Stats: Opentracker.net - SEO by vBSEO 3.0.0 - RSS Feed