|
|
#1 |
|
Nieuw Lid
|
TsjechieVastgoed.eu
Als je op www.tsjechievastgoed.eu (niet te verwarren met www.tsjechievastgoed.nl!!!) kijkt, zie je de heer Bernard Kulas staan. Hij heeft mij geholpen aan een prachtig perceel in Zuid-Bohemen. Voordeel is dat hij prima Nederlands spreekt en qua prijsniveau op de Tsjechische wijze handelt. Wie weet, kan hij jou verder helpen.
|
|
|
|
|
|
|
|
#2 |
|
VIP Lid
|
Wij hebben goede ervaring met makelaar Tsjechie Vastgoed. Hij is Tsjech en spreekt goed Nederlands. Hij gaat op basis van jouw ideeën op zoek naar geschikte objecten.
|
|
|
|
|
|
#3 |
|
Nieuw Lid
|
Ook wij hebben zeer goede ervaringen met Bernard Kulas en Tsjechië Vastgoed. Hij heeft ons in 2006 geholpen met de aankoop van een huis in Zuid Bohemen, heeft voor ons de SRO opgericht en is tot op heden naar tevredenheid onze Jednatel. Hij heeft 25 jaar in Nederland gewoond en spreekt zeer goed Nederlands, heeft ervaring met de aankoop van huizen en grond en heeft goede contacten met een aantal makelaars in de regio Zuid Bohemen. Dus zeer zeker iemand om te contacten als je een huis of grond zoekt in Tsjechië.
|
|
|
|