Registreren
Voorpagina - Forums - Fotogalerij - FAQ - Vakantiehuizen
Agenda Ledenlijst FAQ Zoeken Berichten van vandaag Alle berichten als gelezen markeren

Terug   het Tsjechisch Forum - Toerisme - Hoe was jouw vakantie in Tsjechië?
Mooie vakantie in Nyrsko

Mooie vakantie in Nyrsko

Antwoord

 
Onderwerp-opties In onderwerp zoeken Weergave
Oud 26-08-07, 09:06   #1
musilove
Nieuw Lid
 
Lid sinds: mei 2007
Nationaliteit:
Woonplaats: 's-Hertogenbosch
Berichten: 9
Mooie vakantie in Nyrsko

we hadden een hele mooie vakantie dit jaar. Heel gezellige camping en hele vriendelijke mensen.

Alles stil na 22u (ideaal met kleine kinderen, dus geen camping voor de jeugd). Hele mooie omgeving.

Nadeel is dat je in Nyrsko niet zoveel winkeltjes ed. hebt en daarom telkens ver moet rijden (25 min.) om ergens in een grote stad te zijn.

Als je eenmaal begint te rijden vanaf de camping komt je elke 10 min. wel een dorpje tegen (lees max 5 huisjes) en ben je er alweer uitgereden.

Het is echt een camping voor mensen met hele kleine kinderen of voor mensen die houden van de rust en natuur.

Groetjes, Musilove.
musilove is offline   Bericht citeren in antwoord
Oud 26-08-07, 09:15   #2
jolanda berben
Super Lid
 
jolanda berben's avatar
 
Lid sinds: dec 2006 Forum donateur
Nationaliteit:
Woonplaats: middelbeers
Berichten: 1101
Hoi Musilove,

Fijn dat je het naar je zin hebt gehad.
Hebben jullie ook zo genoten van de prachtige natuur daar?
Dit jaar hebben wij de derde week ook ergens gelogeerd waar we voor de boodschappen ver moesten rijden, maar zelfs voor 'n hospoda moesten we 20 min verder zijn, dat is toch wel even wat anders dan wat we tot nu toe gewend waren in Tsjechie.
_____________________________________________________
Užívej Dne
jolanda berben is offline   Bericht citeren in antwoord
Oud 26-08-07, 09:54   #3
Tabe
Super Lid
 
Tabe's avatar
 
Lid sinds: sep 2005 Forum donateur
Nationaliteit:
Woonplaats: Almere
Berichten: 1274
Citaat:
musilove schreef:
.....
Nadeel is dat je in Nyrsko niet zoveel winkeltjes ed. hebt en daarom telkens ver moet rijden (25 min.) om ergens in een grote stad te zijn.

Als je eenmaal begint te rijden vanaf de camping komt je elke 10 min. wel een dorpje tegen (lees max 5 huisjes) en ben je er alweer uitgereden.
.......
In Nyrsko zelf zijn inderdaad niet zoveel winkeltjes, maar binnen 20 minuten zit je in Klatovy. Dat is toch een aardige stad met veel winkels, restaurants etc. Persoonlijk vind ik dat niet ver rijden. Wil je naar een plaats waar veel Vietnamesen zitten dan kun je naar Zelesna Ruda. Is wat verder rijden, maar wel door een leuk gebied.

Juist die dorpjes vinden wij leuk om doorheen te rijden. We maken regelmatig routes waarin alleen van dit soort dorpjes zijn.
_____________________________________________________
het "meer" raakt nooit vol !
Tabe is offline   Bericht citeren in antwoord
Antwoord


Onderwerp-opties In onderwerp zoeken
In onderwerp zoeken:

Geavanceerd zoeken
Weergave



Nederlands Cesky English Deutch

© 2007 Tsjechie.net - Forum: vbulletin- Weather: In-pocasi.eu - Stats: Opentracker.net - SEO by vBSEO 3.0.0 - RSS Feed