het Tsjechisch Forum
Voorpagina - Forums - Fotogalerij - FAQ - Registreren
Registreren FAQ Ledenlijst Agenda Zoeken Berichten van vandaag Alle berichten als gelezen markeren




Antwoord
 
Onderwerp-opties
Oud 08-06-07, 15:13   #11
VIP Lid
 
Beruska's avatar
 
Lid sinds: mei 2004
Woonplaats: Apeldoorn
Berichten: 789
Citaat:
Sandra81 schreef:
Bericht bekijken
Ik had alleen iemand in CZ nodig die elke maand tv "poplatek"betaald.
Aan wie en hoe moet ik nu dan betalen zodat ik TV NOVA weer kan ontvangen?
Als het goed is heeft deze "iemand" in Tsjechie een brief gehad met de instructie hoe en aan wie te betalen.
Anders is e.e.a. te vinden via Czech Link.

Kijk hier als je Tsjechisch kunt lezen. Daar vind je alle info.
Beruska is offline   Bericht citeren in antwoord
Oud 08-06-07, 16:51   #12
VIP Lid
 
Josef's avatar
 
Lid sinds: mrt 2004
Nationaliteit:
Woonplaats: Tussen NL en CZ
Berichten: 747
hoi Sandra81, bij ons loopt het ook via iemand die in CZ poplatek betaald. maar die moest wel een 'smartcard' KOPEN om CZ-TV te ontvangen. als je niks betaald hebt, dan heb je een leuk cadeautje gehad

kijk op de link van mij (eerder) of Beruska voor het CZ-verhaal, hieronder de samenvatting:

je moet betalen 399 Kc op onderstaand bankrek.nr. van een Tsjechische bank (volgens mij Komercni Banka)

35-9055660277/0100

als 'variabel symbool' (dit is een soort betalings-kenmerk) moet je invullen:
285xxxxxxx (dit is het nummer van je smartcard zonder de nullen)
Josef is offline   Bericht citeren in antwoord
Oud 08-06-07, 17:06   #13
Actief Lid
 
Lid sinds: mrt 2004
Nationaliteit:
Woonplaats: Helmond
Berichten: 149
Wat raar, die iemand hoeft echt alleen mandelijks poplatek te betalen. Nova had alleen nooit via Sateliet gewerkt. Nu dus wel. Dat heb ik heel toevalig paar weken geleden bij een Nederlander - specialist in schotels ontdekt. Maar als ik nu moet betalen dan doe ik het gewoon. bedankt voor de gegevens.

Carpenita: Dat is geen stome vraag maar het is inderdaad mogelijk en de beeld is erg goed. Ik weet niet hoe dat andere mensen hebben gedaan maar ik heb alles- dus schotel(talir), aparaat en kaart Czech link toen in CZ gekocht. Ik moest alleen doorgeven op welke naam. Dat moet dan op iemand komen staan die in CZ woont en mandelijks voor TV betaald (iest van 100 kronen of zo). Mij kost het niks. Ja nu misschien straks wel als ik toch NOVA wil ontvangen, maar dat ga ik nog verder uitzoeken....succes Carpenita
Sandra81 is offline   Bericht citeren in antwoord
Oud 09-07-07, 22:20   #14
Actief Lid
 
Jay62's avatar
 
Lid sinds: mei 2006
Nationaliteit:
Woonplaats: Landgraaf
Berichten: 210
Lieve mensen,
ik heb ook een ontvanger en czech link kaart gekocht, helaas hier in Nederland. Nu heb ik echt groot probleem, want ik kan niet CT1,CT2+CT4 ontvangen:traan:
De kaart is eenmalig betaald, ik hoefde niet laten zien dat ik "poplatky-kosten" betaal en de kaart is voor altijd zonder meer betalen.
En nu mijn probleem. Vanaf 1.7.2007 kan ik niet de programma´s ontvangen.Ik heb er vandaag gebeld en ze zeggen, als de ontvanger geen originaal cryptmodul heeft, hoeft hij ook niet update accepteren. Dus...
Heeft iemand met zoiets ervaring??Andere programma´s zoals nova en prima doen het normaal.
Jay62 is offline   Bericht citeren in antwoord
Oud 12-08-07, 22:15   #15
Nieuw Lid
 
Stefan's avatar
 
Lid sinds: feb 2004
Nationaliteit:
Woonplaats: Nieuw Vennep
Berichten: 15
TV Nova via de satelliet

Sinds een paar dagen een wok op m'n schuur gezet met twee LNB's.
Werkt gelukkig allemaal prima maar krijg op de Astra 3 helaas TV Nova niet aan de gang. Ik blijf de melding krijgen "Geen beeld / geluid".
Ik heb de LNB al wat gedraaid en bleef de rest allemaal prima ontvangen.. Heeft iemand hier ergens een idee waar het aan zou kunnen liggen? Alles is betaald etc in Tsjechie, CT1, CT2, Prima etc. werkt allemaal wel.

En ach..... m'n meisje wil nu net graag Nova kijken..

Hellup??!!??
Stefan is offline   Bericht citeren in antwoord
Oud 16-08-07, 13:47   #16
Nieuw Lid
 
Stefan's avatar
 
Lid sinds: feb 2004
Nationaliteit:
Woonplaats: Nieuw Vennep
Berichten: 15
Gelukkig, opgelost sinds gisteravond.
Er stond een instelling niet goed in de receiver!!

Nu kan ze weer lekker genieten van tv!

Laatst aangepast door Stefan; 16-08-07 om 13:47.
Reden: Typfoutje
Stefan is offline   Bericht citeren in antwoord
Antwoord

Onderwerp-opties

Berichtregels
Je mag geen nieuwe onderwerpen starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag geen bijlagen plaatsen
Je mag je berichten niet bewerken

BB code is aan
Smilies zijn aan
[IMG] code is aan
HTML-code is uit
Trackbacks are uit
Pingbacks are uit
Refbacks are uit


Nederlands Cesky English Deutch

© 2007 Tsjechie.net - Forum: vbulletin- Weather: In-pocasi.eu - Stats: Opentracker.net - SEO by vBSEO 3.2.0 - RSS Feed