|
|
![]() |
||||||
|
|
Onderwerp-opties | In onderwerp zoeken | Weergave |
|
|
#1 |
|
Nieuw Lid
|
Podzamci-Kdyne
Wie is er weleens in PODZAMCI- KDYNE geweest, Wat is daar in de buurt te doen en
, is er een supermarkt of iets wat er op lijkt, is er wat voor kleine kinderen?Wie helpt mij aan info???? groet bobo |
|
|
|
|
|
#2 |
|
Forum Freak
|
Hier kan je wat toeristische info vinden die in de omgeving van Kdyně - regio Domažlice te vinden zijn. Zo ook op deze link, net boven het foto'tje in de balk kan je er op het icoontje van een toren klikken. Ernaast staat ook een icoontje van een landkaartje waarop je de grotere plaatsen in de buurt kunt zien. Want meestal kan je meer info vinden als je zoekt op de wat grotere plaatsen.
|
|
|
|
|
|
#3 |
|
Nieuw Lid
|
bedankt alvast voor deze info!
Heeft iemand ook een idee of je in de buurt lekker kan eten, waar een goed restaurant is?Weet je nog meer leuke dingen van die omgeving. Vooral voor de kinderen Is er een openluchtzwembad in de buurt? Er wordt aangegeven dat het binnen een straal van 1 km is, vanaf PODZAMCI dus zeggen ze |
|
|
|
|
|
#4 |
|
Nieuw Lid
|
In Kdyne, aan het dorpsplein, is een leuk restaurant waar je lekker kunt eten. Het heet Cerny Orel. www.karaus.cz
Bij Rabi heb je een mooie ruine. Kinderen vinden dat vaak wel mooi. Kijk maar eens op: http://www.rabi.cz/ In Klatovy bij het centrale plein is een kerk waar je mummies kunt bekijken. Het schijnt dat ze nu achter glas liggen, maar ik heb ze nog bijna aan kunnen raken. Een zwembad? Geen idee, maar in Kdyne was altijd een openluchtzwembad bij camping Hajovna. Het lag net voor de camping.Nu heet de camping geloof ik Automotoklub Kdyně - Autokemp. Aan de overkant van het plein van Cerny Orel links af en de weg blijven volgen (weg nr 184). Probeer ook eens www.mapy.cz Daar kun je op heel Tsjechie inzoomen en eventueel de luchtfoto's bekijken. Ook staan er bij veel plaatsen bijzonderheden (hotels, restaurants, pinautomaten, winkelcentra etc.) vermeld. Je moet dan wel maximaal inzoomen op de normale landkaart.(zakladni). De foto's klikken op letecka. Tegen de Duitse grens aan kun je mooie wandelingen door de bossen en bergen maken. Eerst een eindje met de auto en vervolgens te voet. veel plezier in Tsjechië. |
|
|
|
|
|
#5 |
|
Nieuw Lid
|
bedankt mennobeun, hier kunnen we wel wat mee, plzen is wel te rijden, toch
daar is toch ook een dierentuin, waarschijnlijk niet zo groot als dvur kralove. Hopelijk hebben we dit jaar beter weer als vorig jaar. 5 dagen mooi en verder regen, regen, regen. O ja is er een hypernova in de buurt groet johe |
|
|
|
|
|
#6 |
|
Nieuw Lid
|
Wij hebben vorig jaar eigenlijk alleen maar hitte gehad. We zaten bij Brno en het was dagelijks boven de 30 graden soms oplopend tot 40 graden. We hebben die drie weken geen drup regen gezien.
Er is een hypernova in Klatovy: 5. Května 339 01 Klatovy en ook in Plzen: Gerská 323 00 Plzeň Plzeň - Černice: Písecká 772/1 326 00 Plzeň - Černice |
|
|
|
|
|
#7 |
|
Lid
|
Hallo Johe, in Rabi is ook een Roofvogel show is zeker voor de kinderen indrukkenwekkend, heel veel soorten zijn er met als klapstuk een enorme roofvogel, volgens mij een lammergier?? een enorm e vogel in ieder geval.
Het plaatsje Domazlice is een leuke plaats met een gezelig centum. groetes Hejapa |
|
|
|
|
|
|
|
#10 |
|
Super Lid
|
vieties
Persoonlijk vind ik het wel meevallen met de vieties in Nepomuk. Wil je de Vietnamezenmarkt bezoeken dan moet je naar Zelesna Ruda.
Ook in Klatovy heb je veel Vietnamezen met hun kraampjes. Maandags is er een markt in Klatovy met veel kraampjes van Vietnamezen. Verder heb je in Klatovy veel grote supermarkten waaronder inderdaad een Hypernova, maar ook een Lidl, Kaufland en een PLUS-markt waar je goed en lekker vlees kunt kopen. In Klatovy heb je verschillende leuke en goede restaurantjes waaronder een Italiaans restaurant en een visrestaurant. Dit visrestaurant is te vinden aan dezelfde weg waar de Hypernova gevestigd is. Iets verder richting Zelesna Ruda. Wil je een goed stuk vlees dan is het steakrestaurant in Benovy, ongeveer 5 kilometer van Klatovy in de richting van Kdyne. Overigens kun je vaak, goed en goedkoop eten in de plaatselijke hostinec in de dorpjes. Persoonlijk vind ik dat een aanrader en zeker het proberen waard. Schrik niet van de entourage aan de buitenkant en soms van de binnenkant. Maar je komt er in ieder geval wel in aanraking met de plaatselijke bevolking. Momenteel is men de binnenstad van Klatovy aan het voorzien van een nieuwe riolering. Dat heeft wel enige overlast voor het verkeer tot gevolg. Afgesloten wegen, omleidingen etc.
_____________________________________________________
het "meer" raakt nooit vol !
|
|
|
|