het Tsjechisch Forum
Voorpagina - Forums - Fotogalerij - FAQ - Registreren
Registreren FAQ Ledenlijst Agenda Zoeken Berichten van vandaag Alle berichten als gelezen markeren



Antwoord
 
Onderwerp-opties
Oud 15-09-05, 09:25   #11
Forum Freak
 
Pelhøimov's avatar
 
Lid sinds: nov 2004 Forum donateur
Nationaliteit:
Woonplaats: Dordrecht
Berichten: 2329
Re: Bojkovice of Babi Hora? Welke is voor kids leuker?

waarom vraag je dat niet gewoon na bij de camping zelf?
Pelhøimov is offline   Bericht citeren in antwoord
Oud 15-09-05, 09:47   #12
Ine
Volwaardig Lid
 
Lid sinds: aug 2003
Nationaliteit:
Woonplaats: kapelle
Berichten: 55
Re: Bojkovice of Babi Hora? Welke is voor kids leuker?

Wij zijn van 16-30 juli op Bojkovice geweest (we waren er al eens in 1997). Wij en onze zoon van 17 hebben het er ontzettend naar de zin gehad. Voor kinderen/jeugd werd er in deze periode niets georganiseerd maar ze wisten zich goed te vermaken, rond het zwembad en de tafeltennistafels. Wel was er een excursie naar de brouwerij, de wijnkelder en 1x muziek op het terras. Er was veel jeugd in de leeftijd van 12-20 jaar die leuk met elkaar optrokken. De 8-persoons chalets hebben een eigen douche en toilet. Ook in de omgeving is genoeg te doen. Op de camping wordt goed engels gesproken (Dit jaar was er ook een Tsjechische jongen die Nederlands aan de universiteit van Oloumouc studeert). Voordeel is dat het dorpje lopend te bereiken is. Bojkovice heeft diverse restaurants en een kleine supermarkt. Grotere supermarkten (oa Tesco) in Uh. Brod.
Ine
Ine is offline   Bericht citeren in antwoord
Oud 15-09-05, 09:59   #13
Ine
Volwaardig Lid
 
Lid sinds: aug 2003
Nationaliteit:
Woonplaats: kapelle
Berichten: 55
Re: Bojkovice of Babi Hora? Welke is voor kids leuker?

Sorry, alleen chalet type A (4-persoons)heeft eigen sanitair. Voor de andere moet je gebruik maken van sanitair camping.
Ine
Ine is offline   Bericht citeren in antwoord
Oud 19-06-07, 12:54   #14
Nieuw Lid
 
Lid sinds: mei 2006
Nationaliteit:
Woonplaats: 's-heerenberg
Berichten: 9
Camping Bojkovice

Wie heeft ervaring op deze camping? Hoe is het sanitair?
elkie is offline   Bericht citeren in antwoord
Oud 19-06-07, 13:15   #15
Actief Lid
 
tsjechie's avatar
 
Lid sinds: jun 2004
Nationaliteit:
Woonplaats: Almere
Berichten: 402
Hoi Elkie,
Hoe het sanitair is denk ik niet dat iemand daar een antwoord op kan geven, ligt er ook aan hoeveel mensen staan er op dat moment op de camping als het vol is op de camping zal ook het sanitair daar onder lijden.
Nee ik heb nog niet meegemaakt dat er iemand met een poetsdoek klaar staat na ieder toiletgebruik.
tsjechie is offline   Bericht citeren in antwoord
Oud 19-06-07, 17:16   #16
Nieuw Lid
 
Lid sinds: mei 2005
Berichten: 3
hallo
wij gaan in juli al voor het vierde jaar naar bojkovice.
erg gezellige camping, vooral wat oudere jeugd.
voor erg jonge kinderen is er geen annimatieteam, wel een zwembad, en een klein (speeltuintje). de vriendelijke beheerder en zijn gezin zetten alles in het werk om het de gasten naar hun zin te maken.
de omgeving is erg mooi, schijnt een mooi dierentuin in zlinn te zijn.
dat wij al voor het vierde jaar gaan zegt denk ik al genoeg

o ja , het sanitair is altijd schoon. de douche,s hebben altijd warm water, bepaalde openingstijden.
als het vies weer is, ja dan zijn de vloeren ook wel wat vies, maar waar is dat niet.
wij hebben wel eens op een 5 sterren camping gstaan in zuid frankrijk en daar was het lang niet zo schoon als hier.
gonnie is offline   Bericht citeren in antwoord
Oud 26-06-07, 23:31   #17
Nieuw Lid
 
alij's avatar
 
Lid sinds: sep 2004
Nationaliteit:
Woonplaats: schagen
Berichten: 22
hallo allemaal ook wij gaan voor de vierde keer naar bojkovice niet jaar achter jaar maar onze zoon wilde nog een keer mee op vakantie als we hier naar toe gingen.
wij hebben het er altijd naar onze zin gehad en het sanitair daar kan menig camping iets van leren.
niet al te modern maar altijd schoon.
alij is offline   Bericht citeren in antwoord
Oud 02-07-07, 12:09   #18
Nieuw Lid
 
Lid sinds: feb 2004
Nationaliteit:
Woonplaats: Ommen
Berichten: 15
Drie keer is scheepsrecht (na Gonnie en Alij)
Ook wij gaan voor de vierde keer naar Bojkovice.
Moet ook wel want we hebben de dierentuin van Zlin nog niet gezien. En de grotten van de Moravische Karst moeten we ook nog naartoe.
Bovendien wil mijn vrouw nog een keer mee met de excursie naar de glasfabriek.

Dat wordt straks zoeken op de camping naar forum-leden.
Rob
Rob W. is offline   Bericht citeren in antwoord
Oud 02-07-07, 12:56   #19
Nieuw Lid
 
Lid sinds: mei 2006
Nationaliteit:
Woonplaats: 's-heerenberg
Berichten: 9
geboekt!

Wij hebben onze vakantie vast gezet op deze camping, 21 juli zijn we er! Ben benieuwd of wij de forumleden treffen haha.

We hebben er in ieder geval zin in ook al lopen de meningen erg uit een, aanpassen moet je je tenslotte overal.

Elkie
elkie is offline   Bericht citeren in antwoord
Oud 05-07-07, 23:53   #20
Volwaardig Lid
 
houtsma's avatar
 
Lid sinds: dec 2006
Nationaliteit:
Woonplaats: Hilversum
Berichten: 42
Vorig jaar zijn wij op de camping bojkovice geweest (veldje boven het zwembad). Het was er erg gezellig en de beheerder heeft ons super vriendelijk geholpen met een kapot aanhangwagentje. Verder een lekker zwembad dat echter wel hard aan een opknapbeurt toe is. Veel scherpe loszittende verf en beton op de bodem en wanden van het zwembad. En als het niet heel erg mooi weer is wordt het zwembad niet zo vaak schoongemaakt en heb je veel zand op de bodem. Verder kan je in het dorpje beneden heerlijk eten in verschillende restaurantjes waarvan er eentje heel gezellig met een terras naast een beekje waar je dan ook de halve camping weer tegenkomt ;-)

Soms in de weekends heb je in die huisjes bovenin wat rumourige tsjechen die er weekend komen vieren met veel drank en gelal tot diep in de nacht. Niet aan storen en gewoon lekker doorheen slapen ;-)

Pas bovenin ook op met je caravan. Als het eenmaal een tijd regent moet je maar afwachten of je ooit weer van dit veldje af kunt komen want het wordt een glibberige glijbaan en je moet omhoog om er af te komen. We hebben vorig jaar menig caravan omhoog moeten helpen duwen.

Verder een gezellige camping met een leuke uitvalmogelijkheid naar Slowakije en met name Trencin. Oh ja en we kregen regelmatig bezoek van een vosje die tussen de tenten liep!

Veel plezier! Dit jaar (volgende week al) gaan we naar het reuzengebergte (mini-camping Papillon in Dolni Lanov). Nu alleen het weer nog!
houtsma is offline   Bericht citeren in antwoord
Antwoord

Onderwerp-opties

Berichtregels
Je mag geen nieuwe onderwerpen starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag geen bijlagen plaatsen
Je mag je berichten niet bewerken

BB code is aan
Smilies zijn aan
[IMG] code is aan
HTML-code is uit
Trackbacks are uit
Pingbacks are uit
Refbacks are uit


Nederlands Cesky English Deutch

© 2007 Tsjechie.net - Forum: vbulletin- Weather: In-pocasi.eu - Stats: Opentracker.net - SEO by vBSEO 3.2.0 - RSS Feed