het Tsjechisch Forum
Voorpagina - Forums - Fotogalerij - FAQ - Registreren
Registreren FAQ Ledenlijst Agenda Zoeken Berichten van vandaag Alle berichten als gelezen markeren



Antwoord
 
Onderwerp-opties
Oud 29-05-07, 17:12   #11
Lid
 
Lid sinds: nov 2004
Nationaliteit:
Woonplaats: Oldenzaal
Berichten: 38
netolice

haha nee hoor tsjechie, ik zou het juist hartstikke gezellig vinden om mensen van het forum op de camping tegen te komen! En we zijn trouwens van plan om waarschijnlijk 8 Juli naar Tsjechie te gaan... we overnachten dan bij een plaatsje genaamd Kothen-Duitsland (perfecte plek om te overnachten bij afslag Bad Bruckenau - Volkers net in Bayern). Dus we komen als het goed is 9 Juli laat in de middag aan

Dus als jullie zelf nog kinderen hebben rond 16-20 jaar dan komt dat geweldig uit want in het plaatsje zijn restaurants waar je heerlijk kan eten of wat drinken voor een prijs waar je je rot om lacht zo goedkoop is het...maar wel heel goed! Wij gaan vaak uit eten bij U Kleinu, een wegrestaurant gelegen in Vitejovice aan de kant van de weg van Netolice naar Prachatice. Ook is er elke woensdag er vrijdag in de stad een disco( van woensdag 10 uur tot 1 uur en vrijdag van 10 uur tot 3 uur s'nachts) Op de camping kan je tafeltennissen, volleyballen op het strand, zwemmen(groot meer), er is een speeltuin met schommels.

Groetjes Robin
CzLover is offline   Bericht citeren in antwoord
Oud 06-07-07, 11:31   #12
Lid
 
Lid sinds: nov 2004
Nationaliteit:
Woonplaats: Oldenzaal
Berichten: 38
Ik ga voor 4 weken op vakantie naar Netolice en ik vertrek morgen al, dus ik wel bij deze iedereen van het forum een fijne vakantie wensen!

Groetjes,

Robin Hardwick
CzLover is offline   Bericht citeren in antwoord
Antwoord

Onderwerp-opties

Berichtregels
Je mag geen nieuwe onderwerpen starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag geen bijlagen plaatsen
Je mag je berichten niet bewerken

BB code is aan
Smilies zijn aan
[IMG] code is aan
HTML-code is uit
Trackbacks are uit
Pingbacks are uit
Refbacks are uit


Nederlands Cesky English Deutch

© 2007 Tsjechie.net - Forum: vbulletin- Weather: In-pocasi.eu - Stats: Opentracker.net - SEO by vBSEO 3.2.0 - RSS Feed