het Tsjechisch Forum
Voorpagina - Forums - Fotogalerij - FAQ - Registreren
Registreren FAQ Ledenlijst Agenda Zoeken Berichten van vandaag Alle berichten als gelezen markeren



Antwoord
 
Onderwerp-opties
Oud 20-06-06, 17:29   #11
Nieuw Lid
 
Lid sinds: mrt 2006
Nationaliteit:
Woonplaats: kerkrade
Berichten: 3
Camping Villa bohemia geschikt voor 16-21???

Hallo,

We zijn van plan om met enkele families naar villa bohemia te gaan. Nu hebben we gehoord dat er voor de jeugd van 16-21 jaar niet veel te doen zou zijn.

Weet misschien iemand of er een dorpje in de buurt is waar je te voet heen zou kunnen lopen om bijvoorbeeld daar iets te drinken?

We hebben al verschillende websites gezocht, maar dit wordt ons niet echt duidelijk.

Alvast bedankt!

Groetjes, Daniëlla
Daniëlla is offline   Bericht citeren in antwoord
Oud 20-06-06, 17:46   #12
Moderator
 
PuNkEnStEiN's avatar
 
Lid sinds: apr 2004 Forum donateur
Nationaliteit:
Woonplaats: Rijswijk ZH
Berichten: 4924
Dit staat erover op hun website, Daniëlla:

Citaat:
Camping „VILLA BOHEMIA“ is een ideale plaats waar u werkelijk kan ontspannen in de natuur en alle zorgen kan vergeten. In ons perfect onderhouden areaal vindt u alles wat u nodig hebt. Wij hebben echter ook aan uw kinderen gedacht. Wie speelt is tevreden…, en daarom hebben wij een plaats gemaakt voor strand-volleybal, een kinderspeelhoek met trampoline en tafelvoetbal, tafeltennis en biljard. Wij hebben ook terreinfietsverhuur.

In het centrum van het complex bevindt zich een overdekt terras met barbecue en pizzeria waar wij onze eigene pizza, gegrilde kip en ook echte giros aanbieden. Hier kunt u comfortabel dineren of gewoon van een kleine maaltijd of drankje genieten. Er is ook een winkeltje met een assortiment aan levensmiddelen en andere basisproducten. Of u kunt gebruikmaken van het restaurant in het hotel Bohemia, waar u ook logement kan vinden.
PuNkEnStEiN is online now   Bericht citeren in antwoord
Oud 21-06-06, 14:44   #13
Volwaardig Lid
 
Lid sinds: mei 2004
Woonplaats: Emmen
Berichten: 80
Dorpje is op loopafstand, stelt niet zoveel voor. Klein vietnamees marktje, een paar restaurantjes.
10 minuten met de auto ligt een groter en toeristischer plaatsje: Horni Plana.
Camping ziet er Nederlands uit. Keurige plekken en een restaurantje. Hoe het er 's avond is weet ik niet, wij zijn er op een regenachtige middag heen gelopen.
Ziet er wel uit als een echte watersportcamping, kan ook haast niet anders zo dicht aan het water. Neem dus je surfplank oid mee zou ik zeggen.
Dieneke
Spoortjes is offline   Bericht citeren in antwoord
Oud 21-06-06, 17:50   #14
VIP Lid
 
Brenda's avatar
 
Lid sinds: mrt 2004
Nationaliteit:
Woonplaats: Dordrecht
Berichten: 919
Citaat:
Vonny schreef:
moet ik informeren?
Heel erg graag , we hebben een kleine hond van 8 jaar en een Labrador pup van dan 5 maanden.

Dus als je zou willen informeren voor ons, erg graag !

Alvast bedankt
Brenda
Brenda is offline   Bericht citeren in antwoord
Oud 07-07-06, 16:25   #15
Geblokkeerde account
 
Lid sinds: nov 2005
Berichten: 426
Wij zijn 3 nachten op deze bijzondere rustige camping geweest.

Kosten per nacht voor caravan,stroom en 2 personen bedraagt er 640 Kronen, voor kinderen is er niets te doen muv zwemmen,zeilen en surfen, in het dorpje draait een kermis en er is een druk strand.

Een hond is er geen probleem.

Bezetting op de camping is 40 % nederlands,40 % duitsers en 20 % tjsechen met tentjes, de plaatsen zijn er afgebakend.

De ernaast gelegen campings zijn veel goedkoper maar zaten tjokken vol na 01 juli.

Als je er speciale vragen zijn hoor ik het wel.

Gr V
Vonny is offline   Bericht citeren in antwoord
Oud 08-07-06, 22:54   #16
VIP Lid
 
Brenda's avatar
 
Lid sinds: mrt 2004
Nationaliteit:
Woonplaats: Dordrecht
Berichten: 919
Dank je wel Vonny, we zullen zien of we er aan toe komen ook daarheen te gaan.
Brenda is offline   Bericht citeren in antwoord
Oud 27-01-07, 13:03   #17
Nieuw Lid
 
Lid sinds: jan 2007
Nationaliteit:
Woonplaats: smilde
Berichten: 3
Hallo,
Wij zijn vorig naar Villa Bohemia gegaan en wilde daar een paar nachten blijven. Maar toen wij aan kwamen was de camping vol. Wel was er een trekkershut beschikbaar en daar hebben een nacht in geslapen.
De camping was erg keurig gerust erg strak te noemen. Direct aan het meer. Geen campingwinkel aanwezig maar honderd meter buiten de camping wel. Restaurant aanwezig en zeer vriendelijk personeel. Wij hebben een tent en tentkampeerders moesten direct aan het meer gaan staan en aangezien wij twee kleine kinderen hebben leek ons dat niet zo handig. En de plaatsen laten aan wensen over wat grote betreft. Er is een kermis en een vetnamese markt in de directe buurt en voor de rest is er niet zo veel te doen. De stad Krumlov ligt ongeveer 25km verder en dat is zeer de moeite waard.

Nog even dit je vroeg of er een kampvuur gestook mocht worden dit mocht niet bij de tent en of er een algemeen kampvuurplaats was weet ik zo niet
jesca is offline   Bericht citeren in antwoord
Oud 29-01-07, 12:04   #18
Actief Lid
 
Lid sinds: jan 2007
Nationaliteit:
Woonplaats: Helmond
Berichten: 132
Er zijn een aantal centrale stookplaatsen langs de waterkant bij het meer.
Het restaurant is een uitgebreide snackgelegenheid, bij het hotel is een goed restaurant aanwezig.
Henricus is offline   Bericht citeren in antwoord
Oud 05-02-07, 20:13   #19
Nieuw Lid
 
Lid sinds: feb 2007
Nationaliteit:
Woonplaats: Vianen
Berichten: 8
Camping Villa Bohemia aan het Lipnomeer

Daar willen we dit jaar naar toe maar ik weet niet of je kan reserveren , volgens de site niet maar als iemand weet of het wel kan laat het mij even weten .

Gr.Henk
henknella is offline   Bericht citeren in antwoord
Oud 05-02-07, 20:25   #20
Legende
 
Freddy2005's avatar
 
Lid sinds: feb 2005 Forum donateur
Nationaliteit:
Woonplaats: Brugge
Berichten: 6568
Volgens de site inderdaad niet villabohemia.cz

"Gezien onze ervaringen in het vorige seizoen doen wij geen reservaties meer vooraf."

De chalets kunnen echter wel gereserveerd worden.
Freddy2005 is online now   Bericht citeren in antwoord
Antwoord

Onderwerp-opties

Berichtregels
Je mag geen nieuwe onderwerpen starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag geen bijlagen plaatsen
Je mag je berichten niet bewerken

BB code is aan
Smilies zijn aan
[IMG] code is aan
HTML-code is uit
Trackbacks are uit
Pingbacks are uit
Refbacks are uit


Nederlands Cesky English Deutch

© 2007 Tsjechie.net - Forum: vbulletin- Weather: In-pocasi.eu - Stats: Opentracker.net - SEO by vBSEO 3.2.0 - RSS Feed