![]() |
|
|
#1 |
|
Super Lid
|
Welke Tsjechische levensmiddelen moeten in NL te krijgen zijn?
ik mis de lekkere broodjes en het lekkere beleg en de lekkere toetjes.
en ook natuurlijk nog de taartjes en ijsjes |
|
|
|
|
|
#2 |
|
Actief Lid
|
Ik vooral het ijs!!!
en de chocoladekoeken van de bakker.:traan: :traan: En natuurlijk de natuur en de behulpzaamheid van de mensen. Frida |
|
|
|
|
|
#3 |
|
Moderator
|
Ik mis...
![]() |
|
|
|
|
|
#4 |
|
Forum Freak
|
Ik mis zeker de rust, de vuurtjes voor de tent,met daarop heerlijke Tsjechische worsten, de natuur waar je uren in kan lopen, de lekkere biertjes, vooral Gambrinus, terwijl het "het kleine cafe...." klinkt, de schitterende gebouwen...kraampjes ervoor met hotdogs plus mosterd.
Ik mis de ruimte, het warme vakantiegevoel, de mooie bloemenman, mijn blikjes Majka (zijn op), mijn vrolijke zwemmende buurvrouw,met haar in de zon gedroogde paddestoelen, de altijd lachende Mariaan, die heerlijke pizza's bakt. Ik mis......... |
|
|
|
|
|
#7 |
|
VIP Lid
|
Wij missen de heerlijke broodjes en het lekkere bier!!
|
|
|
|
|
|
#9 |
|
Actief Lid
|
Ik mis de halve liters pivo (ik moet altijd weer wennen aan die ellendige Nederlandse vingerhoedjes, en dan ook nog voor een schrikwekkende prijs), de rohlik mét zoutkorrels, roerei met uien en spek, de Turkse koffie en de verkrijgbaarheid van Becherovka in elk cafeetje.
|
|
|
|