Registreren
Voorpagina - Forums - Fotogalerij - FAQ - Vakantiehuizen
Agenda Ledenlijst FAQ Zoeken Berichten van vandaag Alle berichten als gelezen markeren

Terug   het Tsjechisch Forum - Toerisme - Kamperen - Moravië
Camping Roznov

Camping Roznov

Antwoord
 
Onderwerp-opties In onderwerp zoeken Weergave
Oud 25-04-04, 12:44   #1
Fam.Gommans
Nieuw Lid
 
Lid sinds: apr 2004
Berichten: 2
Camping Roznov

Wie kan ons wat meer vertellen over camping Roznov
www.camproznov.cz
Wij zijn van plan om met onze caravan in het hoogseizoen met onze dochters(14 en 16)naar deze camping te gaan.
Fam.Gommans is offline   Bericht citeren in antwoord
Oud 25-04-04, 12:52   #2
Robert
Geroyeerd lid
 
Lid sinds: feb 2004
Berichten: 715
Re: Camping Roznov - wie weet er meer over

Ik weet niet veel over deze camping, maar je hebt in ieder geval een schitterende omgeving uitgekozen. Erg geschikt om te wandelen en fietsen in de natuur, Roznov heeft een 'skansen', automuseum in de buurt, vele kastelen en burchten, en genoeg andere zaken en bezienswaardigheden om de tijd door te komen.
Is er iets speciaals waar jullie interesse naar uit gaat ?
Robert is offline   Bericht citeren in antwoord
Oud 25-04-04, 20:19   #3
fredk
Nieuw Lid
 
Lid sinds: jun 2003
Berichten: 21
Re: Camping Roznov - wie weet er meer over

Ik heb daar een paar jaar geleden om de hoek gewoond (gewoon huis). Toen kwamen er nog hordes Nederlanders in Roznov. Nu is het er erg stil wat betreft Nederlanders.

Het ligt in een oase van toeritische zaken. Restaurants, vakantiebugalows, minigolf. Aan de overkant van de weg zijn de sportvelden. Er is ook een zwembad.

Lijkt mij een geschikte plek om vakantie te spenderen, afhankelijk van wat je wil en verwacht. Taal blijft de gebruikelijke barriere (This is noy Prague).

In Roznov zelf heb je het voor het kiezen om ergens wat te gaan uit eten. Kwalitatief allemaal OK. In de nabije en verdere omgeving is veel te zien en te doen. Voor ieder wat wils. Kun je weeeeeken spenderen.
Bijgesloten afbeelding
Bestandstype: jpg 16247-Pustevny5.jpg (243,5 KB, 46x bekeken)
fredk is offline   Bericht citeren in antwoord
Oud 25-04-04, 22:24   #4
jan nijdam
Super Lid
 
jan nijdam's avatar
 
Lid sinds: mrt 2004 Forum donateur
Nationaliteit:
Woonplaats: Ter Heijde aan Zee
Berichten: 1023
Re: Camping Roznov - wie weet er meer over

Een aantal jaren geleden zijn wij er geweest. Weinig commentaar over de camping. Zwembad is naast de camping. Het openluchtmuseum is lopend te bereiken.
jan nijdam is offline   Bericht citeren in antwoord
Oud 27-04-04, 16:17   #5
tatrafan
Actief Lid
 
tatrafan's avatar
 
Lid sinds: aug 2003
Nationaliteit:
Woonplaats: Friesland
Berichten: 252
Re: Camping Roznov - wie weet er meer over ?

Ik heb er wel eens met een tentje gestaan. Erg harde grond, herinner ik me maar dat is met een caravan natuurlijk geen probleem. Het is een heel gewone camping, geen bron van disco's en vermaak. Dat vind ik een voordeel, maar de dochters misschien minder. Leuk stadje en vergeet vooral niet het Openluchtmuseum met een bezoek te vereren, dat is echt de moeite waard. En de omgeving is inderdaad schitterend.
tatrafan is offline   Bericht citeren in antwoord
Oud 27-04-04, 17:29   #6
jacquelien
Actief Lid
 
Lid sinds: mrt 2004
Berichten: 180
Re: Camping Roznov - wie weet er meer over ?

ik ben erafgelopen jaar nog geweest er zijn twee campings tegen over elkaar,wij zaten naast het zwembad wel een leuke camping,op de parkeerplaats waren een paar trampolines waar de kinderen konden springen.
Aan de overkant van de weg was een restaurant waar je lekker kon eten.
als je achter de camping langs loopt heb je een beekje waar mijn kinderen uren hebben gespeelt(9 jaar en 12 jaar)
als er meer vragen zijn hoor ik het wel.
jacquelien is offline   Bericht citeren in antwoord
Oud 02-05-04, 11:18   #7
Fam.Gommans
Nieuw Lid
 
Lid sinds: apr 2004
Berichten: 2
Re: Camping Roznov - wie weet er meer over ?

alvast hartelijk dank voor de informatie.
Hoe is eind juli, begin augustus het weer in die streek, aangezien uit de informatie blijkt dat ze een verwarmd zwembad hebben?

groetjes
Marianne
Fam.Gommans is offline   Bericht citeren in antwoord
Oud 23-11-04, 16:14   #8
Marnix
Nieuw Lid
 
Lid sinds: feb 2004
Woonplaats: Moerbeke
Berichten: 17
Re: Camping Roznov - wie weet er meer over ?

vraagjes aan diegene die reeds op camping Roznov geweest zijn :

Beschikt de camping over individuele douches en toiletten met vergrendelbare deur ?

Behoort het zwembad tot de camping ?

Alvast dank voor jullie antwoord !!
Marnix is offline   Bericht citeren in antwoord
Oud 23-11-04, 16:33   #9
jacquelien
Actief Lid
 
Lid sinds: mrt 2004
Berichten: 180
Re: Camping Roznov - wie weet er meer over ?

nee er waren geen vergrendelbare deuren in de douches
volgens mij wel in de toiletten maar dat weet ik niet zeker.
nee het zwembad hoort niet bij de camping maar koste ook niet veel per dag,je krijgt een bon en mag je er de hele dag in en uit volgens mij van smorgens 8 tot savonds 8
jacquelien is offline   Bericht citeren in antwoord
Oud 23-11-04, 17:20   #10
theo
Volwaardig Lid
 
Lid sinds: aug 2004
Berichten: 88
Re: Camping Roznov - wie weet er meer over ?

Ben voor acht jaar geleden naar het openluchtpark geweest toen ik voor de eerste keer in hluk ( moravie ) was Het park is werkelijk heel mooi Hebben toen op een andere dag ook in de omgevinf rondgetoerd schitterend .Mijn plan is om er dit jaar weer heen te gaan .Ben dan ook al vier weken bezig om met een van de twee campings contact te krijgen ,ik moet namelijk ook een bungalow hebben De enige reactie die ik tot nu toe gehad heb is een folder ( camping roznov) Van camping sport taaal nog teken Geprobeerd via email telefoon Telefoon word wel beantwoord maar als je begint te praten word hij er op gegooid De omgeving vind ik zo mooi dat ik het blijf proberen Mocht jij ze wel berijken laat het mij dan even weten Wil je de andere site ook hebben vraag het me dan Veel sucses

Theo
theo is offline   Bericht citeren in antwoord
Antwoord


Onderwerp-opties In onderwerp zoeken
In onderwerp zoeken:

Geavanceerd zoeken
Weergave



Nederlands Cesky English Deutch

© 2007 Tsjechie.net - Forum: vbulletin- Weather: In-pocasi.eu - Stats: Opentracker.net - SEO by vBSEO 3.0.0 - RSS Feed